HC Bio-Active Yoğun Nemlendirici Krem

Yine bir cilt bakımı ürünü ile geldim. HC Bio-Active Yoğun Nemlendirici Krem bugünün ürünü. Cildimin ne kadar kuru olduğunu sanırım bilmeyen kalmadı. Çok uzun yıllardır aşırı uğraştırır beni. Çok eskiden kuruluktan soyulurdu yüzüm, o derece. Zaman içinde doğru ürün ve düzenli kullanım ile biraz daha toparlandı ama ipin ucunu kaçırmamam gerekiyor tabi. Bu arada içinizde HC Bio-Active Yoğun Nemlendirici Krem kullananlar varsa yorumlarını bekliyorum.
HC Bio-Active Yoğun Nemlendirici Krem
Şimdi ürünün vaat ve özelliklerini yazayım sonra da kendi yorumumu, her zaman olduğu gibi. Hc Care sitesinde şöyle denilmiş:Biyolojik nemlendirici aktivatörler ve bitki özleri sayesinde, cildin gün boyu devam eden nem ihtiyacını sağlamaya ve yıpratıcı etkileri azaltmaya yardımcı olur. İçeriğindeki doğal nemlendiriciler ve yenileyici aktif bileşenler cildin doğal görünümünü korumayı destekler. Kullanım şekli olarak da sabah akşam günde iki defa önerisi var.
Pompalı bir şişede Hc Bio Active fotoğrafta gördüğünüz gibi. Kıvamı çok akışkan değil, kırık beyaz bir rengi var boyut ise 50 ml
HC Bio-Active Yoğun Nemlendirici Krem kullananlar
Pompalı ambalajları hijyen ve kullanım kolaylığı açısından seviyorum ancak içindeki ürünün tamamını kullanmak bu şekilde mümkün olmuyor, mutlaka bir kaç kullanımlık kalıyor içinde. Her güzelin bir kusuru varsa, bu güzelin kusuru da bu olsun.
12 gündür sabah ve akşam kullanıyorum. Elimin üzerinde gördüğünüz miktar yüzüm için yeterli oluyor ancak ben boynuma da kullandığım için bir iki pompa daha sıkıyorum. Verdiği his oldukça doyurucu, tamam diyorsunuz cildimin istediği bu. Bir dakika sonra ciltte varlığını unutturması, ağırlık hissi olmaması da çok iyi.  Gün biterken etkisi kaybolmaya başlıyor, bunu özellikle cildi kuru olanlar daha iyi anlar. Gece bakım rutinimde tekrar ediyorum, sorun çözülüyor.  Uzun süreli kullanımda cildi yıpratan etkileri azaltmaya da yardımcı olduğu vaatleri arasında. Ancak size şunu söyleyebilirim; eğer sizlerle paylaşmak için farklı ürünler deneyen biri olmasam uzun süre bittikçe alacağım bir krem olur Hc Bio Active Yoğun Nemlendirici.
Hc Care ürünlerinin hemen hemen hepsini kullandım ama birkaç tanesini fazlaca sevdim. Onları da aşağı bırakıyorum merak edenler için. Bu ürün de en sevdiklerim arasına girdi diyebilirim size.

Hc Anti Wrinkle Serum
Hc Lightening Peeling
Hc Eye Renewal Göz Kremi
Hc Complex Saç Bakım Yağı
Ayrıca ilgili videolarım
Hc Care Cilt Bakım Ürünleri
Hc Complex Saç Bakım Yağı Kullanımı

Yeni bir yazıda görüşmek üzere.
Sevgiler

"HC Bio-Active Yoğun Nemlendirici Krem" için 4 yorum:

 1. I think this product probably is not enough for my skin.

  YanıtlaSil
 2. Aşırı kuru bir cildim yok aslına ama kış mevsiminde Ankara'nın havasından dolayı kuruma problemi yaşıyorum. Bu ürüne önümüzdeki aylarda bakabilirim.

  YanıtlaSil
 3. hc care ürünleri güzel genelde cilt ürünlerini denemedim ama bu nemlendiriciye bakayım bende :)

  YanıtlaSil
 4. HC nin kremleri güzel oluyor göz altı bakım kremini de sevmiştim..

  YanıtlaSil