Gün Evinizde Başlar Hüzün Sarısı'nda Devam Eder...

HC Anti Wrinkle Serum

hc-care-anti-wrinkle-serum

Merhaba

Bazı dostlarımın ve takipçilerimin merakla beklediği HC Anti Wrinkle Serum ile buradayım bugün. 
Biliyorsunuz HC Cilt Bakım Ürünleri lansmanına katılmıştım ve marka yeni ürünlerinden oluşan bir paket hazırlamıştı bizler için. O pakette neler vardı tam şuradaki videomda izleyerek görebilirsiniz.  Daha sonra ben HC Care sitesindeki yeni ürünleri incelerken bu anti wrinkle serumu gördüm, bana hediye edilenler arasında yoktu ve iddiaları çok cazipti serumun. Biraz daha didikleyip hemen sipariş verdim. Bende olmayan başka bir ürünü daha aldım siteden onu daha sonra paylaşacağım tabi.
Önce ilgimi çeken, iddialı vaatlerinden bahsedeyim. Mimik çizgilerinin kaz ayaklarının görünümü azalttığı, cildin sıkılaşmasına yardım ettiği belirtilmiş. Benzer vaatleri olan ürünlerde uzmanlar %10 argireline bulunmasını önerirken HC Anti Wrinkle Serum'da %15 oranında olduğu görülüyor ve bu Türkiye'de ilk ve tek.
Yukarıdaki videoda da belirttiğim bir durum daha var benim dikkatimi çeken, yeniden diriliş bitkisi. Kurak bölgelerde yıllar sonra düşen ilk yağmur damlası ile yeşeren bir bitki. Bunu da ilk defa duyduğumu itiraf etmeliyim.


Ambalajı bir harika, alttaki fotoğrafta göreceksiniz. Tek taş mı çıkacak acaba içinden dedim açarken:)) Serum 30 ml damlalıklı cam şişede. Yarı saydam fazla akışkan olmayan bir yapısı var. Günde iki defa uygulanması öneriliyor. Göz çevresi dahil, yüz boyun dekolte bölgesinde kullanılabiliyor. Peki kimlere öneriliyor? Olgun ciltlere, ifade kırışıklıkları olanlarda, yoğun kırışıklık sorunu olanlara öneriliyor.
Geldik benim deneyimime. Başlangıçtan şişe yarıya inene kadar kullandıktan sonra, arkadaşlarımla ciltteki tazelenmeyi fark ettik. Ben hemen gecenin bir yarısı, online olan snapchat takipçilerimle birlikte ürün hakkında konuşa konuşa ikinci şişeyi sipariş verdim, ciddi anlamda ümitlendim çünkü. Düzenli kullanmaya devam ettim. Bazı zamanlar sadece akşamları kullansam da, çoğunlukla günde iki defa temizlenmiş cildime uyguladım. İlk zamanlar nemlendirmesi de gayet yeterli geldi, yani ardından farklı bir nemlendirici kullanmasam da olurdu. Ancak cilt ürüne alışınca uygulamadan yaklaşık 5 dakika kadar sonra nemlendiricimi de uyguladım. 
Şimdi ikinci serum da bitmek üzere, yenisini almadım bekleyeceğim. Neden mi? Cildimin tazelendiğini görüyorum bu bir. İkincisi kesinlikle cildimde toparlanmaya sebep oldu, özellikle yüz ovali dediğimiz kısım. Dudak kenarındaki (sol tarafta) yıllardır var olan mimik çizgimin sert ve keskin görüntüsü hafifledi. Serumdan çok memnun kaldım. Şimdi bekleyeceğim, bakalım kullanmayı kesince o güzel araba bal kabağına dönüşecek mi? Bir süre geçtikten sonra yazıyı güncelleyerek o durumu da paylaşacağım sizinle.
Ürünü daha detaylı incelemek veya satın almak isterseniz tam burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz.
Yeni bir yazıda tekrar görüşmek üzere.
Sevgiler10 yorum:

 1. Bende seviyorum bu ürünü :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yolun yarısını geçmiş olanlar daha çok sevecek:)

   Sil
 2. Bunu da sepete at diyorsunuz yani �� Teşekkürler paylaşım için.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben çok sevdim, işime geldi çünkü:)))

   Sil
 3. Bunu kesinlikle denemek istiyorum

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İrem çok seveceğine kesinlikle eminim. Bir serum kullanmıştık, ondan orta derecede memnun kalmıştın yazını hatırlıyorum. Aynı serumu ben de kullandığım için bunu daha fazla seveceğine eminim:)

   Sil
 4. Memnun kalmış olmana çok sevindim. Bu serum bende de mevcut ancak bir türlü sıra getirip deneme fırsatı bulamadım :/

  YanıtlaSil
 5. Merhabalar blogunuzu henüz keşfettim. Faydalı ve samimi paylaşımlarınız için teşekkür ediyorum :) 26 yaşımdayım ve alın, göz çevresi ve elmacık yani nazolabial çizgilerim mevcut. Mimikleri aşırı kullanan biriyim. Uzun süredir yaşıma ve karma cildime uygun kırışıklık kremleri arayışı içindeyim. Bu ürün tecrubeleriniz doğrultusunda gördüğüm kadarıyla benim için de uygun gibi duruyor. Fikriniz ne yönde bu konuda?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba
   İlginize ben teşekkür ederim.
   Bu ürün şu zamana kadar kullandıklarım içinde en iyisi diyebilirim. Yaşım sizden oldukça fazla buna rağmen ciddi faydasını gördüm ürünün. Yılların mimik çizgisini bile hafifletmesi çok mutlu etti beni. Bu yazıdan sonra kullanmaya ara vermiştim. Şimdi 3.şişeyi aldım nisan ayında başlamayı planlıyorum. Bu defa lokal kullanacağım.
   Sevgiler

   Sil

Blog Tasarım : Sosyal Medya Kafe
Hüzün Sarısı COPYRİGHT © 2014 TÜM HAKLARI SAKLIDIR.