Hada Labo Tokyo Ürünleri

Bir süre önce Gratis mağazalarında satılmaya başlanan Hada Labo Tokyo ürünlerinden bahsetmek istiyorum size. 

Hada Labo Tokyo Ürünleri


İçinizde mutlaka Hada Labo Tokyo ürünlerinden kullanan vardır, yorumlara beklerim. Şimdi size markanın bendeki ürünlerinin özellik ve vaatlerinden bahsedeyim. Kullandıkça ürünler hakkında yorumlarımı yazarak güncelleme yapacağım.

 

Hada Labo Tokyo Kırışıklık Karşıtı Jel Losyon 

150 ml boyutunda pompalı bir ambalajı var. Vaatleri şöyle; birkaç saniye içinde cildi derinlemesine nemlendirecek aktif bileşenler içerip, cilde suyu hapseden özel formülüyle cildin nem dengesini korumak, ve içeriğindeki super hyaluronik asit ile, kırışıklık oluşumunu önlemeye yardımcı olur denilmiş. Mükemmel bir makyaj bazı olarak kullanılabileceği de belirtilmiş. Losyon denilince aklına koyu kıvam gelmesin, neredeyse su kıvamında bir ürün ve kullananlar oldukça beğenmiş. İçerik olarak da hiç fena değil. 

Hada Labo Tokyo Kırışıklık Karşıtı Jel Losyon


Hada Labo Tokyo Göz ve Ağız Çevresi Kremi

15 ml boyutunda anti age bir krem. Oldukça yumuşak bir kıvamda. Retinol ve kolojen içeren bu krem super hyaluronik asit ile cildi sıkılaştıran, elastikiyetini artıran, kırışıklıkların oluşumunu azaltan, cilde ipeksi bir pürüzsüzlük veren bir krem olarak anlatılmış. Yaşlanma karşıtı bir ürün. 

Hada Labo Tokyo Göz ve Ağız Çevresi Kremi


Hada Labo Tokyo Arındırıcı Yüz Temizleme Jeli 

150 ml olan bu jel için de, ciltteki kiri, yağı ve kirleri temizlerken sahip olduğu nemi koruduğu. Super Hyaluronik asit ile cilt tazelenmiş, ipeksi pürüzsüz görünüme kavuşturduğu söylenmiş.

Hada Labo Tokyo Arındırıcı Yüz Temizleme Jeli


Seride çok daha fazla ürün var bu arada. Mesela Yoğun Nemlendiricili Kırışıklık Karşıtı Jel, Kırışıklık Karşıtı Nemlendirici Serum, Pürüzsüzleştirici ve Nemlendirici Gündüz & Gece Kremi, Kırışıklık Karşıtı 40+ Gündüz Kremi gibi.

Bu arada şöyle bir detay fark ettim ürünleri incelerken, markanın ambalajları olanları anti age ürünler. (karton ambalajlardan bahsediyorum) Beyaz ambalajlı olanlar ise daha genç ciltlere uygun. Her cilt tipine uygun olduğunu, hassas ciltler için de uygun olduğunu belirteyim.

O halde ne yapıyoruz? Ben bu ürünleri deneyip kanaat sahibi oldukça bu yazıyı güncelliyorum, sizler de arada bu yazıya gelip gelişmeleri takip ediyorsunuz. Instagram'da da anlık paylaşımlarım olacak kaçırmayın lütfen.

Detaylarda görüşmek üzere.

Sevgiler"Hada Labo Tokyo Ürünleri" için 2 yorum:

  1. Göz çevresi kremlerine çok meraklı olduğum için en çok o ilgimi çekti :)

    YanıtlaSil