New Essentials Ultra Glow C Vitamini Serum

New Essentials Ultra Glow C Vitamini Serum ile geldim. Marka ile tanışmamı sağlayan ilk bu. Yazıya başlamadan önce içinizde New Essentials Ultra Glow C Vitamini Serum kullananlar varsa lütfen yorum bıraksın. 
New Essentials Ultra Glow C Vitamini Serum


New Essentials Ultra Glow C Vitamini Serum tüm cilt tiplerinin kullanabileceği ve dermatolojik olarak test edilmiş bir ürün. 
30 ml boyutunda. %99 c vitamini türevi ve hyaluronik asit ila esansiyel yağ asitleri içeren yüksek mukavemetli bir yağ çözeltisi. Hyaluronik asit ile zenginleştirilmiş %99 ascorbyl tetraisopalmitate kullanılmış. %20 içeriğe sahipmiş. 
Etkili olduğu sorunlara bakalım; düzensiz doku,  eşit olmayan cilt tonu,  ince çizgiler ve kırışıklıklar. İçeriğinde paraben, sülfat ve  ftalatlar bulunmuyor.
New Essentials Ultra Glow C Vitamini Serum kullananlar


Ultra Glow C Vitamini Serum Nasıl Kullanılır?

Ürünün kullanım önerisi şu şekilde; cildi temizledikten sonra 1-3 doz arası alıp kullanıyoruz. Direkt yüze kullanabileceğimiz gibi parmak uçlarına da alıp uygulayabiliriz, dairesel hareketlerle. Boynumuz için ayrıca bir doz kullanıyoruz. Bir çok benzer üründe olduğu gibi uygulama sonrası nemlendirici ve makyaj  için bir süre bekliyoruz. 

c vitamini elma testi


New Essentials Ultra Glow C Vitamini Serum Yorum

Ürün elime geçere geçmez meşhur elma testini yaptım. Nasıl oluyor bu test? Biliyorsunuz elma, kesildiği zaman kısa sürede renk değiştirip kararan bir meyve. Elmayı kesip kullanacağınız C vitamininden üzerine damlatıyorsunuz, bekliyorsunuz. Kararma olmazsa C vitamini işe yarayacak anlamı taşıyor(muş). Bu ürün fotoğrafta gördüğünüz gibi testi geçti.
Güncelleme:
Ürünü kız kardeşim kullandı, onun da cildi benim gibi kuru. Bir ayı aşkın bir kullanım sonrası yorumumuz şu şekilde; ürün çabuk emiliyor. Ciltte yapış yapış bir his bırakmıyor. İlk 10 gün sonrası cildinizin sağlıklı ve daha canlı olduğunu fark ettik. İçerik olarak da oldukça iyi görünen bu serumdan genel olarak memnun kaldık. Renk eşitleme vaadini de hemen hemen yerine getirmiş olduğunu gözlemledik. Çizgilerdeki etkisini kız kardeşimde henüz böyle çizgiler olmadığı için anlama şansımız olmadı. Ürünün 1/4 kısmı duruyor devam ediyoruz kullanmaya. Sonuç olarak hem bugüne kadar gördüklerimiz hem de temiz içeriği sebebi ile tercih edilebilecek bir ürün New Essentials Ultra Glow C Vitamini Serum. 
Son olarak Instagram'da çok sorulan bir sorunun da cevabını vereyim; dermaroller ile kullanıma uygun bir ürün.
Ürün şu sıralar sitesinde indirimde, o sebeple sizlere hemen paylaşmak istedim. Tam burayı tıklayarak ürünü inceleyebilir, satın alabilirsiniz.
Yeni bir yazıda görüşmek üzere. 
0Yorum