Flormar Yılbaşı Koleksiyonu Party

Flormar Yılbaşı Koleksiyonu Party ile yine sahnede. Flormar'ın hızına yetişmek mümkün değil koleksiyon konusunda. Ve öylesine ürünlerden de oluşmuyor bu koleksiyonlar, ya bir yardım projesi ya günün anlam ve önemine uygun koleksiyonlar. Hepsinin de birbirinden üstün bir özelliği oluyor, buna dikkat ettim. Kendini tekrarlamıyor, hep bir adım daha ileri. 
Flormar Yılbaşı Koleksiyonu Party


Party koleksiyonunda ne farklar neler göreceğiz bilmiyorum ama ambalajlar çok iyi düşünülmüş. Morun cazibesi, pembenin samimiyeti var tasarımda. Ayrıca ışıltıları da umut ışıltısı olarak algıladım 2021 için. Neyse çok duygusal bir yazı olmasın ürünlere bakalım. Ben elimde olanları fotoğrafladım, size anlatacağım. Koleksiyonun diğer ürünlerini de aşağıya bağladığım linkten görebilirsiniz. 
Flormar Party corrector


Flormar Party Grow More Illuminatör
Likit bir aydınlatıcı arkadaşlar. İki ayrı rengi var. Biri bendeki moon light diğeri bronze glow. Ultra pigmentli olduğu söylenmiş nemli bir ışıltı verir denmiş. Yani benim aydınlatıcıda aradığım. Deneyelim o zaman.
Flormar Party Color Likit Corrector
Üç ayrı rengi olan bu likit kapatıcıların vaadi lekeleri ve cilt kusurlarını kapamaya yardımcı olmak. İçeriğinde penthenol var. Diğer renkleri yeşil ve lila. Çizgilerime dolmadı, bir sünger ile zorlanmadan kapattı. Bölünme parçalanma olmadı. Sarı alt tonlu bir kapatıcı ve çok sevdim.
Flormar Party blush


Flormar Party Setting Powder
Bu da sabitleyici, transparan bir pudra. Boyutunu çok sevdim 3 gr, çünkü alıştığımız boylarda olanları asla bitiremiyoruz. Koleksiyonda renk veren sabitleyici pudralar da var, bilginiz olsun. Makyajımı sabitlemesini oldukça beğendim, dilerim kalıcı bir ürün olur Flormar'da
Flormar Party Blush
Ve benim gibi bir allık canavarına güzel bir hediye. Doyamadım allıklara.. Sanırım 8 rengi var. Bendeki 001 ama 003 ü de almam lazım çok güzel görünüyor. Bu allık çok az tozutsa da pigmentasyonu ve dokusu ile sevdim. Kalıcılığı da oldukça iyi.
Flormar Party eyeshadow pencil


Flormar Party Eyeshadow Pencil
3 ayrı rengi olan bu kalem göz farlarının bendeki rengi 002 rose pink. Yoğun renk verdiği, 11 saat kaldığı belirtilmiş. Çok merak ettim, hemen deneyeceğim tabi.
Flormar Party Star Shine Oje
Bu ojelerin 6 rengi var. Bende gördüğünüz 013 Slayer Fuchsia. Bu ojenin kolay uygulama, ekstra parlaklık verme vaatleri var. Bendeki renginde en az iki kat uygulama gerekiyor. Diğer renklere de bakmak lazım tabii
Flormar Party lipstick


Flormar Party Stroke Lipstick 
Bu rujun yarı mat ve kalıcı olduğu belirtilmiş. Yoğun renk verdiği ve ilk katta tam renk verdiği belirtilmiş. Bendeki rengi 006 Blooming Fuchsia

Bunların dışında koleksiyona dahil eyeline, lip topper, maskara, ışıltılı vücut spreyi de mevcut.
Her zaman olduğu gibi ürünleri kullandıkça yazıyı güncelleyeceğim ve Instagram hesabımda da ara ara paylaşım yapacağım @huzunsarisiblog
Son olarak Flormar'ın sitesinden yapacağınız 129 lira üzeri alışverişlerde 100 lira değerinde ürün seti hediye edildiğini de hatırlatayım size.
Flormar Party Koleksiyonu'nu tam burayı tıklayarak inceleyebilirsiniz.
Yeni bir yazıda görüşmek üzere.
Sevgiler

0Yorum