Garnier Kayısı Peelingi

Bugün yeni bir ürün ile geldim Garnier Kayısı Peelingi'ni anlatacağım size. Önce sosyal medyada reklamlarını görmeye başladım, gözlerim bir yerinden çıktı geri geldi peeling olunca. Bir de kayısı yağının faydalarını bir dönem ciddi araştırmış ve bilen biri olarak hafta sonu almalıyım alışverişe çıkınca diye düşünürken ürün bana kargo ile gönderildi. O günden beri de deneyimliyorum Garnier Kayısı Peelingi'ni.
Garnier Kayısı Peelingi

Şimdi hemen özellikler vaatler kısmına bakalım, sonra ben yorumlarıma geçeyim. Üründen şöyle bahsedilmiş: "Organik kayısı yağı, 100% doğal kaynaklı Perlit ve kayısı çekirdeği tozu içeren kayısı peelingi, keyif veren kayısı kokusuyla cildi yoğun şekilde temizleyerek sağlıklı ve ışıldayan bir cilt görünümü verir. Organik kayısı yağı içeren formülüyle kayısı peelingi cildi temizleyip içerdiği tanecikler sayesinde maske ve peeling imkanı sunuyor. Yumuşatıcı maske ve yoğun temizleyici peeling özelliği sayesinde 2 adımda yoğun temizleme sağlıklı ışıltı. Tüm cilt tipleri için uygun."
Peki ben bu ürünü nasıl kullandım? Bu peeling maske olarak da kullanılıyor. Cildimizi ıslatıp, ürünü bol ve eşit miktarda uygulayıp 3 dakika bekletiyoruz sonra duruluyoruz. Peeling kullanımı da zaten bildiğiniz gibi hafifçe masaj yapıyoruz ürünle ve duruluyoruz.
Garnier Kayısı Peelingi kullananlar

Garnier Kayısı Peelingi 50 ml ve kavanozda satışa sunulmuş bir ürün. Kokusu bildiğiniz kayısı kokusu kremsi bir dokuya sahip. Tanecikleri çok iri değil, cildi hırpalamadan görevini yapıyor.
Ben bu ürünü iki türlü de kullandım. Ve her iki kullanım sonucundan da memnun kaldım. Cildimi arındırmasını, verdiği sağlıklı görüntüyü sevdim.
Geçtiğimiz günlerde Instagram hesabımda yaptığım paylaşımda da @huzunsarisiblog söylediğim gibi, uzun süreli kullanımda kayısı yağının kalıcı etkilerini görebileceğimizi düşündüğüm bir ürün Garnier'ın bu peelingi. Ben elimdeki bu ürün bitince bir tane daha almayı ve çok önemli bir şey olmazsa o arada başka peeling kullanmamayı düşünüyorum; beklediğim etkileri gözlemleyebilmek için.
Şimdilik benden geçer not alan bu ürünün fiyatı da performansına göre oldukça iyi. İçerik bölümün en altta sizlerle paylaşıyorum.
Yeni bir yazıda görüşmek üzere.
Sevgiler
"Garnier Kayısı Peelingi" için 3 yorum:

 1. Denemekte fayda var, görüşlerinize sağlık :)
  Bende yazımı okumanızı isterim.

  http://www.pelorina.com/roma-floransa-gezi-rehberi/

  YanıtlaSil
 2. ben de defa kullandım sevdim gibi biraz daha iri tanecikli olabilirdi bana ama :-)

  YanıtlaSil
 3. Benim gibi cildi hassas olanlar için ince taneli olması süper :)

  YanıtlaSil