Wet n Wild Photo Focus Eyeshodow Primer

Merhaba
Wet n Wild Photo Focus Eyeshadow Primer ile buradayım. Uzunca bir süre hakkında övgüler duyduktan sonra aldığım ve kullandığım Wet n Wild far bazı hakkında ben de birkaç satır yazmak istedim. Wet n Wild Eyeshadow Primer kullananlar dediğim gibi oldukça memnun kalmış üründen. Bu gibi ürünlerden aldığımız sonuç cilt yapısına ve beklentilere değişebiliyor tabi. Biz geçelim ürün hakkındaki bilgiler ve deneyim sonucuna.

Wet n Wild Photo Focus Eyeshodow Primer


Ürün görüldüğü gibi plastik tüp bir ambalajda. 10 ml boyutunda. Alttaki fotoğrafta gördüğünüz gibi ürünün çıkışı için ince uzun bir ucu bulunuyor. Bej rengi veya ten rengi diyebileceğimiz Wet n Wild Far Bazı, yoğun bir ürün onu belirteyim. Kullanım kolaylığı ile ilgili bir iki püf noktası vereceğim. Bir far bazından beklentimiz belli. Farımızı daha net göstersin, çizgilerimize far dolmasın makyajımız kalıcı olsun vs. Şimdi bakalım duruma...

Wet n Wild far bazı


Parmağımın ucunda gördüğünüz miktar benim iki göz kapağıma da gayet yetiyor ki, göz kapaklarım oldukça geniş. Kolay uygulanması ve verim alabilmem için de yukarıdaki miktarı yüzük parmağımla alıp diğer yüzük parmağımın ucu ile birleştiriyorum. O şekilde ürünün daha akışkan olmasını sağlıyorum, ısıtarak. Bu işlem sonrası göz kapaklarıma uyguluyorum. Uygulamayı süpürme değil de pıt pıt şeklinde uygulamanızı öneririm..
Gelelim performansına. Kesinlikle far renklerini daha yoğun yapıyor Wet n Wild Far Bazı. Kalıcılığı arttırıyor göz makyajının ve en sevdiğim ise çizgilere doluşan ve kat kat görünen farların bu durumunu hafifletiyor. Cildim kuru ama göz çevrem normal. Bu anlamda da uygulama ve sonrası sorun yaşamadım.
Fiyatını da düşünürsek o fiyata göre oldukça başarılı bir baz Wet n Wild Photo Focus Eyeshadow Primer. 
Daha önce Wet n Wild CoverAll Face Primer deneyip yazmıştım. Okumak için ürün adına tıklayabilirsiniz.
Wet n Wild ürünleri biliyorsunuz Gratis mağazalarında satılıyor. Ve bu ürünlerin bir çoğu fiyatlarına göre iyi performansa sahip ürünler. İnşallah değişmez bu durum:))
Yeni bir yazıda görüşmek üzere.
Sevgiler"Wet n Wild Photo Focus Eyeshodow Primer" için 9 yorum:

 1. Benim de şu sıralar yeni denedeğim bir ürün :)

  YanıtlaSil
 2. Bende merakıma yenik düştüm ve satın aldım. Henüz kullanmaya başlamadım ama umarım severim canım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Wet n wild photo focus eyeshadow primer bir süredir kullanıyorum. Kullandigim farlarda henüz öyle fark hissettirmedi bana o yüzden pigmenti cok iyi olmayan farlarda deneyeceğim. Sevgiler canım, umarım fikrim değişir.

   Sil
  2. Kalıcılığı, makyajın netliği çok gözle görülür oldu aslında bende. Bir de o şekilde dene bakalım nasıl olacak

   Sil
 3. Wet n wild photo fokus eyeshodow primer far bazının göz makyajının kalıclığını arttırması çok güzelmiş. Uygulaması kolay gibi geldi. Küçücük bir parça da yetiyor.. Güle güle kullanın..
  Sevgiler..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet oldukça kolay ve amaca hizmet etmesi ayrı güzel

   Sil
 4. Wet n wild photo focus far bazı kullanmadım. Wet n wild photo focus eyeshadow primer kullanların memnun olması ve senin deneyimlerin benim için çok önemli.Garatis mağazalarına uğradığımda ürünü alıp, denemek isterim. Sağlıkla, iyi günlerde kullan ablam.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Özellikle Gratis indirimini haber veririm ben sana bir bak canım. Teşekkür ederim

   Sil