Wet n Wild CoverAll Face Primer

Merhaba
Yine bir deneyim sonucunu paylaşmak istedim bugün sizinle. Wet n Wild CoverAll Face Primer blogun bugünkü konuğu. Annemin dediği gibi 'eskiden baz mı vardı?' demeyin aman ha! Son bir kaç yıldır kozmetik ürünlerimiz arasına hızlıca girdi ve sağlam da yer edindi makyaj bazları. Hünerleri farklı olabiliyor veya bizler makyaj bazından beklentimize göre ürün araştırıp tercih ediyoruz.

/wet-n-wild--primer.


Şimdi bakalım Wet n Wild makyaj bazının vaatleri nelermiş ve ben devamında bendeki izlenimleri paylaşayım sizinle. 

Ürün 25 ml plastik tüp ambalajda. Makyajı canlı göstermek, gözenekleri ve ince kırışıklıkları doldurup gizlemek, ciltte makyajı aynı canlılık ile tüm gün tutmak vaatleri arasında. Gratis'in sitesinde ayrıca mucize astar diye tanımlanan ürünün temel bileşeni olan beyaz safir sayesinde pürüzsüz, kristal görünümlü bir cilt oluşacağı da belirtilmiş.

Uzun zamandır kullanıyorum bitmek üzere hatta aslında bitti sayılır ben tüpü kesip kalanını da kullanmayı planlıyorum, Benzer ürünlerde bunu yapmaya karar verdim çünkü plastik tüp ambalajlarda mutlaka bir kaç kullanımlık ürün kalır ve normal şekilde çıkmaz dışarı. Cildimin kuruya yakın olduğunu da hatırlatarak devam edeyim.. Göz çevrem hariç yüzün tamamında kullandım ve vaatlerin neredeyse tamamının gerçek olduğunu gördüm. Tabi kristal görünümünde bir cilt olmadı ama yeterince başarılı olduğunu gördüm. Makyajı daha net göstermesi, ince çizgileri gizlemesini pek sevdim. Wet n Wild CoverAll Face Primer fiyatı da oldukça uygun bir ürün.

Tekrar alabilecegim bir baz diyebilirim Wet n Wild CoverAll Face Primer  için

Yeni bir yazıda görüsmek üzere.
Sevgiler

"Wet n Wild CoverAll Face Primer" için 12 yorum:

 1. Hiç Kullanmadım. Bu indirimde daha bir şey almadım ama dışarı çıkar denk gelirsem alırım merak ettim .

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de henüz bişey almadım canım alır mıyım onu da bilmiyorum işin açığı. Ben bir bak derim

   Sil
 2. makyaj bazı kullanmıyorum ama ihtiyacım olduğunda bu ürünü arayacağım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. o kadar alıştım ki ben baz olmadan eksik geliyor yaptığım makyaj

   Sil
 3. Merhaba, yazınız için teşekkürler. Bloggerların buluşma ve sosyal paylaşım platformuna sizleri de bekleriz. İyi çalışmalar.

  YanıtlaSil
 4. Bu markanın özellikle göz farı bazını almak istiyorum :)

  YanıtlaSil
 5. Ahhh ahh makyaj yapabilsem baz-ı eksik kalsın diyeceğim :)

  YanıtlaSil