HC Doping Yoğun Bakım Serumu

hc-doping
Merhaba 
Başarılı bir üründen bahsetmek için buradayım bugün. Hc Doping Yoğun Bakım Serumu size anlatacağım ürün. İşin aslı ürünü kullanan ben değilim ama kullanımın ilk gününden beri takipteyim. Önce ürünü biraz anlatayım size, ardından da deneyim sonucu gelsin. 

100 ml olan ürün lastik püskürtmeli bir ambalajda. Ürünün ağız kısmı ince ve uzun, boru şeklinde. Sanırım saçların arasında kullanım kolaylığı açısından düşünülmüş. Kokusu çok hoş ve bir kaç saat saçta kalıyor. Vaatleri arasında saç ve saç köklerine doğrudan nüfus ettiği, saçın daha iyi beslenip canlanmasını sağladığı ve yeni saç oluşumunu tetiklediği belirtilmiş. Her yaşa uygun olduğu ayrıca hem kadınların hem erkeklerin kullanabileceği de söylenmiş.
Kullanım önerisi ise şöyle, ürünü saç derisini ıslatacak şekilde püskürtüyoruz, parmaklarımızla masaj yapıyoruz. En az 4-6 saat kadar saçımızda kalıyor. Daha fazla da kalabilir. 


Şimdi geçelim deneyim hikayemize. 
Genç takipçim Barış Özkul (aslında önceden takipçimdi, şimdi kardeşim gibi) bir mesaj gönderdi bana. Sakallarında yer yer boşlukları olduğunu bununla ilgili bir ürün önerip öneremeyeceğimi sordu. Ben de saçlarda HC Doping'in hünerini duyduğumu, aldığımı ancak henüz deneyimlemediğimi söyledim. O zaman ben alıp deneyeyim dedi, saçlarında da boşluklar olduğunu söyledi. Kendisine ürünü satın alabileceği linki gönderdim, saçlarının şimdiki halini fotoğraflamasını rica ettim. 

Barış HC Doping'i aldı, denemeye başladı ancak 1 hafta sonra bir ameliyat geçirip düzenli kullanıma ara verdi. Toparlandıktan sonra biraz saçına biraz sakalına ürünü uygulamaya devam etti. Ve fotoğraflarda gördüğünüz mutlu son:) 

Sakallarda sarı olan tüyler, artık normal sakal şekline dönüşmüştü, saçlarda ise boşluklar kapanmış, deri yeni saç üretimine başlamıştı. Fotoğraflarla birlikte teşekkür mesajını aldığımda çok sevindim; Barış gibi genç idealist insanların en verimli zamanlarını görsel kaygılara ayırmalarını istemiyorum ve bunun çözümüne vesile oluşum beni ayrıca sevindirdi. 

Hemen Barış'ın bir iki cümlesini de aktarayım size "ürün başka ürünler gibi sihir vaat etmiyor, yani sür 10 dakika sonra yıka denilmiyor. En az 6 saat kalması öneriliyor, durulama şartı da yok. Ameliyatım sebebi ile çok düzenli de kullanamadım ama sonuç beni mutlu etti. Kardeşim için de sipariş vereceğim, arkadaşlarıma da bahsettim zaten" 

Bu görüşme sonrası marka yetkililerini arayıp, durumu izah edip detay rica ettim. Öyle ya bu ürün her saçı çıkmayanın saçını, sakalını yeniden çıkarır mı? Eğer saç derisi tamamen kapanmadı ise gözenekler var ise etkisini görmenin ve sonuç almanın mümkün olduğunu öğrendim. Bu da demek oluyor ki saçlar dökülmeye başladığında Doping kullanmaya başlamak isabetli bir hamle olacak. Saçlar dökülmüş aradan çok yıllar geçmişse sanırım Barış kadar iyi sonuç almak mümkün olmayacak. 

Sizlerle fotoğrafları paylaşmak istiyorum. Bu arada lütfen fotoğraflar blog dışına çıkmasın. Özellikle başka markalar kendi ürünleri için öncesi sonrası yapmak amacı ile benzer fotoğrafları arsızca alıp kullanıyorlar. Böyle bir durum gerçekleşirse bizler de kanuni haklarımızı kullanırız, belirtmek istedim.
Fotoğrafların alınması kesinlikle yasaktır
!

Fotoğrafların alınması kesinlikle yasaktır!

Bu arada HC Doping ambalaj değiştirmiş onun da fotoğrafını sitesinden aldım sizinle aşağıda paylaşıyorum. 
Yeni bir yazıda görüşmek üzere.
Sevgiler
"HC Doping Yoğun Bakım Serumu" için 11 yorum:

 1. Çok merak ettim bunu tatil dönüşü mutlaka bakacağım

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de düzenli olarak kullanacağım hem eşimde hem kendimde:)

   Sil
 2. Çok başarılı bir ürün 😍 Benimde sağ tarafimda açılma oldu . O kısım için kullanayim o zaman,eline sağlık canım 😍

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aaa hemen başla o zaman lütfen :/
   Öpüyorum çok çok

   Sil
 3. kullandım memnun kaldım. Başka markaların ürünlerini de kullandım ama HC doping gibi gözle görülür etkisini göremedim. Farklı bir markanın saç için olan ürününü kullandım ve saçta etkisini göremedim fakat omuz üstlerinde saçma sapan tüyler çıktığını fark ettim ���� ve bu ürün için yapılmış yorumları okudum bir çoğunda aynı sorunu dile getirmiş omuz üstünde tüy çıkıyor diye. Teşekkürler Nihal abla

  YanıtlaSil
 4. Sonuc başarılıymıs cevremdeki arkadaslarıma onerebilirim :)

  YanıtlaSil
 5. Sonuçları cidden harikaymış ben de şu sıralar saç çıkartma derdindeyim hazır evdeyken çeşitli maskeler deniyorum ve bu ürünü yeni gördüm. Mutlaka bakacağım, harikasınız :)

  YanıtlaSil
 6. Ben bıttım sabunu kullanıyorum.Bu ürünü de onunla birlikte kullanabilirmiyim?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Hc Doping Serum bir temizleme ürünü olmadığından, temizleme aşamasında kullandığınız ürün sizin tercihiniz. Yalnız saçlarınızın çok iyi durulanmış olmasına dikkat edin.

   Sil