Gün Evinizde Başlar Hüzün Sarısı'nda Devam Eder...

Bumerang Ödüllerinde İlk 10 Belirlendi!


Merhaba Arkadaşlar;

4. Bumerang ödüllerinde SMS oylaması bitti ve ilk 10'a kalanlar belli oldu. Hepimizin heyecanla beklediği listeyi ben de paylaşmak istedim. Seneye ömrüm yeterse ben de katılmak istiyorum inşallah nasip olur.

İşte ilk 10' a kalanlar:

En Uzman Blog:
En Tarz Blog:
En Çalışkan Blog
En Sosyal Blog
En Çalışkan Site
En İyi Yerel Site
En İyi Çıkış Yapan Blog

05 Aralık  Cuma günü jüri oylamasıyla her kategoriden belirlenecek 3 site/ blog finalist olarak açıklanacak. Finalistler arasından kategori birincileri, 10 Aralık ‘ta Salon IKSV ‘de gerçekleşecek gecede açıklanacak.

Hadi hayırlısı:)

9 yorum:

 1. Blogunuzda web sitenize yer verdiğiniz için teşekkür ederiz.

  YanıtlaSil
 2. Verilen bilgiler için çok teşekkürler. Emeğinize sağlık.

  YanıtlaSil
 3. Bu tip kişisel bilgi veren sitelerin değerini bilmek gerekiyor. Çünkü emek verilip bizler için değerli bilgiler paylaşılıyor. Gerçekten ellerinize sağlık değerli çabalarınız ve emekleriniz için.

  YanıtlaSil
 4. Konu hakkında araştırma yapmak için sitenize giriş yaptım ve gerçekten de blog siteleri yazarları titiz çalışmayla bilgileri bizlere sunmaktadırlar. Diğer web sitelerinde bilgiyi elekten geçirmeden direkt sunuyorlar fakat konuya özgü yazılar veren blog siteleri yazarları bizlerin hassasiyetini anlayıp buna uygun davranmaktadırlar. Emekleriniz için teşekkür ederiz.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Blogu ilk açtığım aylarda paylaştığım bir bilgiydi. Teşekkürler:)

   Sil
 5. Hepsini değil ama bir çoğunu inceledim, bir kısmı da zeten bildiğim siteler. Liste eski olmasına rağmen bugün oylama yapılsa hâla yerini koruyabilecek olanlar da var geriye düşenlerde. Paylaşım için teşekkürler..

  YanıtlaSil

Blog Tasarım : Sosyal Medya Kafe
Hüzün Sarısı COPYRİGHT © 2014 TÜM HAKLARI SAKLIDIR.