Otribebe Nazal Aspiratör ile Sağlıklı Deneyim!
Merhaba Arkadaşlar;
Bu yazımda size çocuklarımızın sağlığı ile ilgili yardımcı bir üründen bahsetmek istiyorum.  Garden Event 2014 sponsorlarımızdan biri olan Otribebe'den. 
Kış geldi, hem de öyle sıradan bir kış gibi görünmüyor. Üstelik açıklamalar yapan meteoroloji uzmanları da ürkütüyor. Kendimizle birlikte çocuklarımızı da koruyacağız elbette önlemler alarak. Ancak ne kadar korursak koruyalım grip özellikle çocuklarımız için kaçınılmaz oluyor sonbahardan itibaren.
Bu ürün dediğim gibi Pınar'la Hayat ile yaptığımız etkinlikte bizlere hediye edilmişti ama artık beni tanıdınız bir ürünü kullanmadan anlatmıyorum, kendim denemeliyim. Sonunda küçük oğlum grip oldu ve Otribebe ortaya çıktı.
Durduk yere nasıl olduğunu anlamadım bir gün içinde burnu doldu nefes alamadı. Uyku uyumadı nefes alamadığı için. İlk günü öyle geçirdik ama ikinci gün icraata başladım. Bu sevimli fil yardım etti bana:) 
Artık hamlelerin sonunun nereye varacağını bildiğinden korktu tabi oğlum, kıyametler kopardı. "Anne burnuma bişey yapma" diye ağladı neyle karşılaşacağını bilmediğinden. Nazal Aspiratörü kullanmadan önce yine Otribebe'nin Monodoz deniz suyundan damlattım burnuna. Daha sonra
Nazal Aspiratör kutusunun içinden çıkan aparatı hortumun ucuna taktım. Hortumun diğer ucunu ağzımda tuttum bir kolumla da oğlumu iyice kavradım daha açıkcası sıkıştırdım. Aparatı burnuna hafifçe yerşetirdim ve hızlıca çektim. Gözlerime inanamadım bu kadarını beklemiyordum anında doldu bahsettiğim aparat. O gece biraz rahat uyudu. Ertesi gün tekrar uyguladım yedek aparatla. Çünkü aparatlar tek kullanımlık. Bu defa oğlum başına geleceği bildiğinden "anne yütfen burnumu çekme" diye ağlamaya başladı:) Onun sağlığı ve rahatlığı için yapmak zorundaydım.
Ben bu ürünü sevdim. Fotoğrafta gördüğünüz gibi kutu içinde bir hortum iki tane de hortum ucu var, aparat tabir ettiğim, tek kullanımlık. Özellikler küçük bebekler için kullanımı da çok kolay. Benim oğlum artık 3.5 yaşında olduğundan anlıyor korkuyor ama bebeklerde rahatlıkla o sorunu yaşamadan kullanabilirsiniz.
Özellikle söylemek istediğim bir şey var, bu ürün tedavi edici bir ürün değil. Gerek gördüğünüzde doktorunuza muhakkak götürün bebeğinizi ama burun tıkanıklığında size yardımcı olacak bu filin hortumu, muhakkak evinizde bulundurun derim.
Ürünleri eczanelerden temin edebilirsiniz. 
Nazal Aspiratör satış fiyatı ortalama 10 TL
Monodoz Deniz Suyu fiyatı ortalama 15 TL

Her birimize ve tabi çocuklarımıza sağlıklı günler diliyorum.
Sevgiler
0Yorum