Dr. Cevdet Tuna Peeling Salt Farmasi El Ayak Peelingi

Bugün el ve ayaklarımız için bir ürün var blogda. Dr. Cevdet Tuna Peeling Salt veya Farmasi El Ayak Peelingi. Ürünü alalı çok oldu ama daha yeni kullanma fırsatı oluştu ve hemen bekletmeden yazısını yazmak istedim. Hemen başlayalım.
Dr. Cevdet Tuna Peeling Salt


Ürün kavanoz form ve koruyucu folyosu olan bir ambalajda. Tüpte olmasını tercih ederdim. Çünkü ayaklara kullanırken alacağınız miktarı bir defada almanız lazım hijyen açısından. Bir parça alıp ayaklara sürüp tekrar aynı ellerle ürün almak pek hijyenik değil. Neyse onu bir şekilde çözdük, devam edelim. 250 ml.. Vaatlerinde şöyle denilmiş. Yoğun içerikli Dr.C.Tuna El ve Ayak Peeling Tuzu, cildinizi yumuşatır ve doğal ışıltısını geri kazandırır. Cildinizi temizler ve yenilenme sürecine katkıda bulunur.
Farmasi El Ayak Peelingi


Eğer cildiniz çok hassas ise sevmeyebilirsiniz, tanecikleri iri. Ama ben oldukça sevdim. Uygulama sonrası ayaklarımın yumuşacık olmasının dışında uygulama esnasında rahatlatıyor olması güzel. Kokusu çok bana göre değil ama sonucu için buna değer diye düşünüyorum. 
Ellerde kullanımda da memnun kaldım. Tanecikler iri olduğu için tırnaklarım ve tırnak etlerime kullanamadım. Tırnakları çizip kırılmaya müsait hale getirme ihtimalini göze alamadım işin açığı. 
Sonuç olarak gayet başarılı bulduğum bir ayak bakım ürünü diyebilirim. Almaya devam edeceğim. 
Google'da "Farmasi peeling salt mantara iyi gelir mi" gibi sorular gördüm. Bir arkadaşım eşinin mantar sorunu için kullanmaya başladı. Oradan bilgi gelir gelmez bu sorunun cevabını da ben size vermiş olacağım. 
Hemen bir not: Hayır, yüzünüze kullanamazsınız aman ha!
Yeni bir yazıda görüşmek üzere.
Sevgiler


"Dr. Cevdet Tuna Peeling Salt Farmasi El Ayak Peelingi" için 1 yorum:

  1. Ben bu farmasi peelingi çok merak ediyordum .Nedense uzun zamandır hep alıp ,almama konusunda tereddüt yaşıyordum. Şimdi başka bir ürün kullanıyırum .Bitince buna bir göz atayım.

    YanıtlaSil