Mineaderm Anti Selülit Krem

Mineaderm Anti Selülit Krem yorumlarım ile geldim. Oldukça düzenli kullanmaya çalıştım ve artık sizlerle paylaşabilirim. 
Mineaderm Anti Selülit Krem


Bu ürünü Instagram hesabımda paylaştığım zaman selülitleri yok ediyor mu acaba diye sorular gelmişti. Henüz deneyimlememiş olduğum için yorum yapamadım ama ürünün vaatlerine bakarak 'yok etme' vaadi olmadığını söylemiştim. Peki bu ürün ne için? Bakın adında anti selülit diyor, yani selülit karşıtı. 
Şimdi bakalım vaatlerinde ne diyor? Selülit görünüme karşı çift etkili özel aktifler içerir. Cildin elastikiyetini artırmayı destekleyerek selülit oluşumunu engellemeye, sıkılaşmış ve pürüzsüz bir görünüme yardımcı olur. Düzenli kullanımda selülit görünüme sebep olan birikimlere cildin karşı direncini artırır.
Gördüğünüz gibi gayet net açıklanmış. 
200 ml boyutunda pompalı bir ambalajda. Koyu kıvamlı bir krem bu. Bileğimde gördüğünüz miktar bir bacak ve kalça kısmına yetiyor. Vücut ısısı ile açılıp dağılmayı kolaylaşıyor.
Mineaderm Selülit Kremi


Banyo sonrası, gördüğünüz miktarda ürünü masajla vücuduma sürdüm. Uygulama sonrası ve ertesi gün pürüzsüz doku ile karşılaştım. Bu durum çok hoşuma gitti. Kokusunu soranlar için, önce keskin bir koku hissediyorsunuz uygulama bittikten sonra o keskin koku yerini hoş ve temiz bir kokuya bırakıyor. 
Merak edilen sorunun cevabına gelince; var olan selülitlerim eksilmedi ama yerine yenisi de eklenmedi. Hemen ürünün aktif maddelerini de yazayım Free Green Coffee Extract, Coffea Canephora Robusta, Arnica Montana Flower Extract, Shea Butter, Paullinia Cupana Extract, Tricutum Vulgare Wheate
İçerik incelemesi yaptığımda da gayet başarılı buldum. 
Sonuç olarak iyi bir masaj ve bakım kremi, indirimli zamanlarda takip edilip alınabilir. Ürünü almak ya da incelemek isterseniz tam burayı tıklayabilirsiniz
Yeni bir yazıda görüşmek üzere.
Sevgiler


"Mineaderm Anti Selülit Krem " için 1 yorum: