Farmasi Metalik Eyeliner

Farmasi Metalik Eyeliner ile geldim, hoş buldum. Sizi bilmem ama eyeliner konusunda siyah ve kahverengi dışında çok renk kullanan biri değilim. Ama farklılık olsun diye ve tabii meraktan arada farklı renkler de kullanıyorum. Tıpkı Farmasi Metalik Eyeliner gibi. Hemen başlayalım. Önce özellik ve vaatler. 
Farmasi Metalik Eyeliner


İki rengi var, biri bendeki 02 gold rengi bir de metalik gümüş rengi var 01 diye geçiyor. 4.5 gr. Şöyle denilmiş sitesinde "Düz çizgilerle yetinmeyenlere! Metalik bitişe sahip, yoğun pigmentli ve dağılma yapmayan yapısı ile mükemmel Metalik Eyeliner serisi ile tanış! Kat kat uygulanabilen bu eyeliner serisi, hızlıca kurur ve uzun süre kalıcıdır. Bu ürünün kodu : 1301402
Farmasi Eyeliner kullananlar


Geldik benim yorumlarıma; Oldukça ince bir ucu var. Bu kontrollü uygulamak için çok iyi. Kalınlığını rahatça ayarlayabiliyorsunuz. Göz makjayında iddialı olanlar farklı figürler de yapabilir, uç kısmı buna çok uygun. Olduğundan biraz daha belli olsun, patlasın istiyorsaniz tam kurumadan üst üste uygulamaya el verişli bir eyeliner. Parçalanarak değil hafif silinerek kayboluyor. Tabii bu cildin yapısına göre değişir. Gün boyu da bozulma olmuyor.
Biliyorsunuz ben de bir Farmasi girişimcisiyim. Farmasi'den aldığım ürünleri bu şekilde çok uygun rakamlara alabiliyorum. Siz de benim ekibimde yer almak isterseniz lütfen bana ulaşın. Instagram @huzunsarisiblog hesabımdan veya huzunsarisiblog@gmail.com adresimden bana ulaşabilirsiniz.
Yeni bir yazıda görüşmek üzere.
Sevgiler
Farmasi metalik eyeliner kullananlar
"Farmasi Metalik Eyeliner" için 1 yorum: