Maske Markam BK Maske

Hayatımızın vazgeçilmezi haline gelen maskelerden bahsetmek istedim bugün. Ben maske markamı BK Maske olarak belirledim. Sebebini de anlatacağım.

Maske Markam BK Maske

Öncelikle mart ayından bu yana farklı maskeler sebebi ile yaşadığım bir kaç sorunu anlatmak isterim. Mesela en büyük sıkıntım ağzıma burnuma tiftik tüyler dolmasıydı. İki saat sürmeden oluşuyordu bu durum. Nefes almaya alan kalmaması da üzerine bonus. Bir de makyaj hadisem var; makyajımı yaptım kalıcı ve mat bir ruj sürdüm dışarı çıktım. Eşimle buluşacaktık, oturduğumuz yerde maskeyi çıkardım, eşimin bana bakışını anlatamam "ayna var mı yanında" dedi. Meğer rujum maske içinde dudak çevreme dağılmış. Maskeyi tekrar takıp, tuvaleti sorduğumu hatırlıyorum. Nasıl mahcup oldum anlatamam. 

Ben bir dönem boğaz ağrısı ve fazla öksürük sebebi ile 3 gün ev karantinasına alındım. Covid testim negatif gelene kadar evde çift maske ile izole oldum. O maskelerin lastiklerinin kulağımın arkasında izleri çıktı, yüzümden boynuma terler aktı. Yani karantinada olmanın sıkıntısının üzerine geçmişti maske stresi. 

Ardından BK Maske ile tanıştım. Önce renkleri ilgimi çekti. Çünkü ben çiçekli böcekli desenli maske kullanmayı sevmediğimden sadece beyaz kullanıyordum. En son bir marketten aldığım maske de, daha kutusundan çıkarırken lastiği koptu. Çektiğim videoda anlatmış, göstermiştim aşağı videoyu ekleyeceğim. 

BK Maske'yi kullandıkça artık maske takma işkencesinin minimuma indiğini gördüm.  Mesela yüzümüzü kaplayan bölümü hafif bombeli düşünülmüş. Bu şekilde bizi bunaltma sorunu büyük ölçüde kalkıyor. Aşağıda videoda da göreceksiniz, dudaklarınız ile temas etmediği için rujunuz da bozulmuyor. Lastikleri çok rahat kulakları acıtmıyor. Çok cazip renkleri var. Bunlar benim ilgimi çeken ve beni mutlu eden özellikler. Bir de teknik özelliklerini anlatayım, belgelerinden bahsedeyim size. 

bk maske nereden alınır


BK Maske Şöyle Diyor;

Rahat Nefes Almanızı Sağlar 

Maksimum Filtrasyon Burun Destekli 

Hipoalerjenik Non voven kumaştan üretilmiştir. 

Gipe lastik kullanılmıştır. 

Tek kullanımlıktır (Tek tek paketlenmiştir) 

Hijyenik ve hipoalerjeniktir. 

Esnek ve yumuşak olması ile yüze tam uyum sağlar. 

Tüylenmez, 3 katlı 2 körüklüdür. 

Tel maşa sayesinde burun kısmına sabitlene bilme özelliği vardır. 

Gamma ışınları ile sterilize edilmiştir.

Güvence ile ilgili de şunları söylüyor BK Maske 
"Kaliteli ve güvenilir ISO, FDA ve CE ile sıkı standart ve yüksek kalite.  Uzun yıllar boyunca zengin deneyim. İyi çalışma ortamı ve istikrarlı üretim kapasitesi. Rekabetçi fiyat, hızlı teslimat ve Mükemmel hizmet." demişler. 


BK Maske Nereden Alınır? 


05426555874 numaralı Whatsapp sipariş hattına yazabilirsiniz veya maske.siparis@bkrehberlik.com mail adresine yazarak sipariş verebilirsiniz. Yakında çok daha kolay ulaşabileceğinizi de buradan müjdeleyeyim. 
Yani bir yazıda görüşmek üzere. 
Sevgiler0Yorum