Zara Black Amber Yorumum

Zara Black Amber yorumum ile geldim bugün. !.5 yıldır kullandığım bu parfümü sizlere anlatmak istedim.
zara black amber yorumum

Uzun yıllar kullandığım parfümde fiyatlar ulaşılamayan bir hal aldığında tanıştım Zara Black Amber ile. Kız kardeşim önermişti, o boş bir şey önermez diye düşünüp kullanmaya başlamıştım. Yaklaşık 1.5 yıl oldu dediğim. Gayet de iyi aramız. 
Üst notada mandalina; orta notalarda tutku meyvesi ve tiare çiçeği; temel notalarda misk ve vanilya var. Bu arada Dolce & Gabbana The One parfüme muadil olarak gösteriliyor, bunu da alt bilgi olarak paylaşayım.
Kış kokusu olarak düşünülse de ben yazın da kullanıyorum. Tek fark yaz aylarında gece kullanmayı tercih ediyorum. Kalıcılığı hiç fena değil, çok uzun saatler dışarıda kalmayacaksam yanıma almıyorum bile.
100 ml ve 50 ml boyutlarında satılıyor. Fiyatları değişiyor aslında, biraz hareket var rakamlarda. 100 ml olanı bir sitede 140 farklı bir sitede 120 lira. Ben en son yine Zara mağazasından 100 liraya almıştım. Bu arada 50 ml olanı ikili ambalajda satılıyor, yanında yine Zara'nın farklı bir parfümü oluyor.
Parfüm fiyatları alıp başını gitmiş durumda, bir asgari ücretin yarısı kadar bir bedel olan imza parfümüm ile ekonomi toparlanana kadar vedalaşmış bulunuyorum. Ekonomi toparlanır mı? Hadi canım daha neler...
Yeni bir yazıda tekrar görüşmek üzere.
Sevgiler

zara black amber kadın"Zara Black Amber Yorumum" için 1 yorum:

  1. Zara parfümleri ben de seviyorum ve indirimde hiç kaçırmadan alıyorum...

    YanıtlaSil