Garnier Nem Bombası Göz Altı Torbalarına Karşı Kağıt Göz Maskesi

Garnier Nem Bombası Göz Altı Torbalarına Karşı Kağıt Göz Maskesi

Uzun bir süredir kullandığım Garnier Nem Bombası Göz Altı Torbalarına Karşı Kağıt Göz Maskesi yorumlarımla geldim. Bu arada Garnier Göz Maskesi kullananlar kullananlar, yani herhangi bir çeşidini kullananlar yorum yaparsa sevinirim.
Garnier Göz Altı Torbalarına Karşı Kağıt Göz Maskesi güzel vaatleri olan bir maske. Başlayalım o zaman özellik ve vaatlerine.
Tek kullanımlık bu maske göz altı torbalarına ve morluklarına karşı hazırlanmış. Cilde yoğun bir şekilde nem kazandırması, göz çevresine canlılık ve aydınlık katması vaatler arasında.İçeriğindeki portakal suyunn cildi gerginleştirdiği, cilde parlaklık ve canlılık kazandırmasını sağlıyormuş. Aynı zamanda içindeki hyalüronik asit nemlendirme esneklik ve pürüzsüzleştirme sebebi imiş.
Garnier Nem Bombası Göz Altı Torbalarına Karşı Kağıt Göz Maskesi


Garnier Göz Altı Torbalarına Karşı Kağıt Göz Maskesi Kullanımı

Kullanım önerisi şu şekilde:
1- Maskenin paketini açın. Temiz yüzünüze maskenin beyaz tarafı gelecek şekilde dikkatlice yerleştirin. Mavi koruma filmi maskenin dış yüzeyinde kalmalı.
2- Mavi koruma filmini maskenin beyaz kısmı yüzünüzde kalacak şekilde çıkartın.
3- Maskeyi yüzünüze oturacak şekilde düzeltin.15 dakika bekleyin. Maske yüzünüzde rahatça kalacağı için dilediğiniz gibi hareket edebilirsiniz.
4- Maskeyi yüzünüzden çıkartın. Yüzünüze hafif hareketlerle masaj yapın ya da bir pamuk yardımıyla yüzünüzde kalan miktarı temizleyin.
Garnier Göz Maskesi kullananlar kullananlar


Garnier Kağıt Göz Maskesi Yorumlarım

Net olarak fazla sevdim diyerek başlıyorum bu bölüme. İlk kullandığımda işin açığı çok da ümitli değildim. Bir önceki göz maskesi tecrübem pek olumlu geçmemişti. Ama maskeleri çıkardığımda göz çevresindeki yorgunluk şişlik ciddi anlamda hafiflemiş en az 5 yıl önceye döndüğünü görünce "Aman Allah'ım" dedim yalan yok. Elbette bir mucize değil ama bir çok göz çevresi maskesinden, hele ki uygun fiyatı ile çok daha iyi olduğunu görmek aşırı sevindirdi beni. Mutlaka yedekli kullanıyorum. Yedek kalmamışsa açmıyorum, yenisini aldıktan sonra açıyorum.
Fazla uyku düzensizliğim var ve bu sebeple göz çevresi için böyle bir ürüne ihtiyaç duyuyorum. 
Yeni bir yazıda tekrar görüşmek üzere.
Sevgiler


"Garnier Nem Bombası Göz Altı Torbalarına Karşı Kağıt Göz Maskesi" için 2 yorum:

  1. Almıştım bende bu garnier göz maskesini ama hala kullanamadım. Bulayım bende deneyeyim.

    YanıtlaSil
  2. ben ilk dışarı çıktığımda bu maskeden mutlaka alacağımm bu yazından sonra ;)

    YanıtlaSil