Bade Natural Saf Defans Limon Otu Vücut Koruyucu Spreyi

Bade Natural Saf Defans Limon Otu Vücut Koruyucu Sprey ile geldim, buradayım. Tabii bir ürün daha var kısaca bahsedeceğim burada, o da Bade Natural Saf Koruma Uçucu Yağ Karışımı. Başlayalım o zaman. 
Bade Natural Saf Defans Limon Otu Vücut Koruyucu Spreyi


Bade Natural Saf Defans Limon Otu Vücut Koruyucu Sprey

100 ml boyutunda cam şişede sprey formda bir ürün.Şu şekilde bahsedilmiş üründen: "Doğanın en güçlü ve en keskin bitkisel kokularını formülünde barındıran Bade Natural Limon Otu Vücut Koruyucu Sprey, özelikle yaz aylarında sorun haline dönüşen çevresel faktörlerin olumsuz etkilerini en aza indirir. Yaza ferah bir dokunuş bırakan Limon Otu Yağı, bizler için koruyucu iken, sinek ve böceklerin ise korkulu rüyası. Bade Natural Limon Otu Vücut Koruyucu Sprey’in bu etkisi ile sinek ve böcek ısırıklarını engelleyerek yaz günlerini daha keyifle geçirebilirsin. Isırıklara ve kaşıntılara son vermek için en doğal çözüm seninle! Bade Natural Limon Otu Vücut Koruyucu Sprey, içeriğinde bulunan %100 doğal limon otu, nane ve okaliptüs yağları ile çevresel faktörlere karşı defans oluştururken, lavanta yağının rahatlatıcı etkisi ile de bulunduğunuz ortamın havasını değiştirir ve ruhunuzu besler. Papatya suyu ise, cildinizin nemlenmesini destekler. Bade Natural Limon Otu Vücut Koruyucu Spreyi, direkt olarak cildinize uygulayabilirsiniz. Dilerseniz, bulunduğunuz ortamda ve eşyalar üzerinde de kullanabilirsiniz. Bade Natural Limon Otu Vücut Koruyucu Sprey, %100 doğal içeriği ile çocukların dahi kullanımına uygundur. "
Harika vaatleri olan bir ürün farkındayım. Ancak yaz ayının sonunda, tatilim bittikten sonra elime geçtiği için tam anlamı ile deneneme ve inceleme şansım olmadı. Bekletiyorum, kısmet olursa bir dahaki yaza kullanıp detayları ile burada güncelleme yapacağım .

Bade Natural Saf Koruma Uçucu Yağ Karışımı


Gördünüğün minik cam şişe bu ürün işte. 10 ml boyutunda dökmeli bu ürün için şöyle denilmiş. "Hem yaşam alanınızdan hem de çantanızdan ayırmayacağınız mükemmel bir doğal çözüm olan aromaterapi yağ karışımımız ile yaşam alanınızın havasını değiştirebilirsiniz. Bade Natural %100 doğal uçucu yağlarının bir araya gelmesiyle oluşan saf uçucu yağımız, çay ağacı yağının güçlü tazeleyici özelliği ve hoş kokusuyla evinizin ,ofisinizin ve yaşam alanlarınızın temiz ve ferah kalmasına yardımcı olacaktır."
İçinde neler var? Ökaliptus yağı, bergamot yağı, çay ağacı yağı, portakal yağı, tarçın yağı, paçuli yağı, karanfil yağı, biberiye yağı.Peki bu yağ ne şekilde kullanılır ondan bahsedeyim biraz. Odamızdaki havayı değiştirmek için difüzör veya buhurdanlık içerisindeki suya 1-2 damla damlatarak kullanabiliriz. Ben buhurdanlık ile kullanacağım. 
Bade Natural Saf Koruma Uçucu Yağ Karışımı


Nasıl kullandığımı Instagram'da beni takip ediyorsanız @huzunsarisiblog hesabımda ara ara hikaye paylaşımı yapacağım görürsünüz.
Yeni bir yazıda ve tabii detaylarda görüşmek üzere.
Sevgiler


"Bade Natural Saf Defans Limon Otu Vücut Koruyucu Spreyi" için 2 yorum:

  1. Bade Naturalin ürünlerini ayrı seviyorum bunları da duyduğum çok iyi oldu. :)

    YanıtlaSil
  2. Her iki ürün çok farklı bade naturel vücut koruyuzu sprey kaşıntıları anında alıyor. Bade natural saf koruma uçucu yağ ise anında ortamın havasını değiştiriyor. Kalıcı olması için belki buhar makinesi daha etkili olur ama ben arada şişenin kapağını açık bırakıyorum .

    YanıtlaSil