Zayıflama Ürünleri Kullananlar. Dikkat

Merhaba
İnanılmaz öfkeliyim arkadaşlar, belki ilk defa böyle bir yazımı okuyorsunuz ama insanları kandırmaya utanmayan varlıkları gördükçe kendime hakim olamıyorum. Zayıflama ürünleri kullananlar ve böyle ürünleri kullanmaya yatkın yakını olanlar lütfen okusun.
Hemen konuya gireyim; yaklaşık altı yıl önce tanıştığım bir arkadaşım, kendisi de blogger Melis Hasırcı Tezcan, Önce Kadın Sonra Anne isimli bir blogu var. bu blogda kadınları ve anneleri ilgilendiren her türlü yazı bilgi paylaşımı yapar.
Zayıflama Ürünleri Kullananlar
Melis'in Sahtekarların Reklamlarında Kullanılan Fotoğraflarından
38 kilo verdiği dukan diyeti macerasını da bu blogda ayrıca Facebook isimli sosyal medya platformunda anlatmıştır. Ben dahil, kilo vermek isteyen herkese hiç sıkılmadan işini gücünü bırakıp cevaplar vermiştir. Kendisi ayrıca opera sanatçısı ve bir eş ve bir anne. Tüm yoğunluğuna rağmen kilo vermeye hevesli herkese destek olmuştur.
Tüm bunlardan sonra, yani başkalarına da faydalı olmak adına öncesi sonrası fotoğraflarını paylaştıktan sonra bu fotoğraflar, zayıflama ürünü satan insanlara reklam malzemesi olmaya başlamıştır.
Aşağıda örnek paylaşımlar var, görmeniz için ekliyorum bunları. Adı Meral olmuş mesela, eşi aldattığı için zayıflama kararı almış ve onların sattığı ürünlerle zayıflamış. Zuhal Topal'ın programına katılmış ve Topal da ondan görerek aynı ürünü kullanıp zayıflamış, bak sen! O da yetmemiş Melis'in blogunu almışlar kendi reklam cümlelerini yazarak paylaşmışlar.
Geçen gün Youtube kanalımda sizinle bir video paylaşmıştım, bana yapılan zayıflama çayı teklifini ve usulsüzlüğünü anlatmıştım. O videoya ulaşmak için tam burayı tıklayabilirsiniz.

Melis'in kendi blogundan
Sahtekarların hazırladığı yazı
yalan reklam

instagram reklamları

Arkadaşlar reklam fotoğraflarını gördünüz. Melis'in fotoğraflarını da gördünüz. Evet o kiloyu verdi ama diyetle verdi herhangi bir ürün kullanmadı. Bu yalan dolan ile ürün satmaya çalışan, dahası insanların sağlığını tehlikeye atan bu kişilerin önüne geçmek mümkün değil biliyorum. Ama istedim ki en azından benim takipçilerim ve Google'dan bu yazıya denk gelenler bu reklamların yalan olduğunu bilsinler istedim.
Mesleğimi bilenler neden bu konuyu haber yapmadığımı soracaklar, haber yaptığım platformlarda bu kadar rahat yazamazdım, burası daha iyi.
Şimdi sizden ricam; her zaman söylediğim gibi hiç bir çay, çorba toz vs kilo verdirmez. Öyle olsa inanın kilolu insan kalmazdı, çünkü kolay. Kilo vermenin tek yolu diyet! Çok net söylüyorum. İsterseniz siz seçin isterseniz bir diyetisyene gidin ama bir yandan yeme alışkanlıklarınıza devam ederken bir yandan saçma sapan şeylerle kilo vermeniz mümkün değil.
Hemen bir not: ünlülerin anlattığı zayıflama çaylarına da itibar etmeyin. İçinde ne olduğu bilinmeyen bu çaylar eğer zayıflatıyor olsaydı onu bizlere anlatan ünlülerden bir 12 kg fazlası için ameliyat olmazdı. Anlatabiliyor muyum?
Son olarak Melis Hasırcı Tezcan tüm yasal haklarını kullanacaktır. Yasal süreç tamamlandığında bu yazıyı güncelleyip durumu sizinle paylaşırım.
Yeni bir yazıda görüşmek üzere.
Sevgiler


0Yorum