Loreal Mythic Oil Efsane Fön Yağı

Bir süre önce Instagram ve Youtube hesabımda paylaştığım Loreal Mythic Oil Efsane Fön Yağı bugün blogda. Yağı kullandıkça hünerleri daha bir hoşuma gitti ve burada da yazmam gerektiğini düşündüm, hem takipçilerim hem de Google'da ürünü arayanlar için. Bu arada Loreal Mythic Oil Efsane Fön Yağı kullananlar yorumlarını yazarsa sevinirim.
Loreal Mythic Oil Efsane Fön Yağı

Vaatleri ver kullanım şekilleri için şöyle denilmiş; Saçları ağırlaştırmadan saçın beslenmesini sağlar. Saçtaki elektriklenme ve kabarmaları önler. Saç düğümlerinin kolayca açılmasını sağlar. Saça parlak ve yumuşak bir görünüm kazandırır. Fön öncesi veya sonrası kullanımlar için idealdir. Saçlarda 230 derece ısıya kadar koruma sağlar. Tüm saç tipleri için kullanıma uygundur.
Peki hangi durumlarda, hangi amaçlarla kullanılmalı? Saçların parlaklık kazanması için istenen her an, kolay tarama etkisi için ıslak saça, bakım yapmak için saçları yıkamadan önce, dayanıklı fön sonucu için fön öncesi kuru saça, kusursuz görünüm için fön sonrası.
Şimdi geçelim benim deneyimlerime. Ben banyo öncesi hariç önerilen tüm şekillerde kullandım. En çok da ürünün adında da belirtilen fön işlemi sonucundan memnun kaldım. Çok memnun kaldım, aşırı memnun kaldım. Peki anlatmalara neden doyamıyorum? Biliyorsunuz saçlarım aşırı kuru. Boy ve uçlar daha da kuru işlem gördüğü için. Yıka çık yapabilecek durumda değil işin açığı, Aşağıdaki videoda da göreceğiniz gibi tüy tüy, tiftik tiftik yoluk yoluk bir görünüm. Fön çekmek için ciddi bir mesai harcıyorum normalde. Ama bu yağ ile kısa sürede istediğim sonuca ulaşıyorum, onu da videoya bakarak görebilirsiniz. Benim için bu ürünün bunu başarması bile yeterli.
Bir önemli nokta da çok az ürün kullanıyor olmanız; bir iki damla benim saçlarıma yetiyor. Gördüğünüz şu ürünü defalarca kullanmama rağmen daha 1/4 kadarı bitti. 45 ml olan bu ürün oldukça uzun zaman benimle olacak anlaşılan ve bitince de yenisini alacağım.
Saçlara parlaklık verme vaadi ve ağırlaştırmama vaadi de tamamen doğru bu arada.
Son olarak bu ürünü yazık ki herhangi bir kozmetik marketten alamıyoruz. Kuaförlerde ve bazı online sitelerde bulunuyor.
Aşağı bahsettiğim videomu ekliyorum. Saçlarımın yıkandıktan sonraki halini ve ürünü nasıl kullandığımı burada görebilirsiniz.
Yeni bir yazıda görüşmek üzere.
Sevgiler"Loreal Mythic Oil Efsane Fön Yağı" için 6 yorum:

 1. Kızım için böyle bir ürün arıyordum iyi denk geldi. Şimdi arayıp bulmaya kaldı iş :)

  YanıtlaSil
 2. "Efsane fön yağ" tanıtımı ve inceleme için editöre teşekkür ederiz

  YanıtlaSil
 3. oo çok etkiliymiş bakmam lazım buna :))

  YanıtlaSil
 4. Saçlarım zayıf, ince telli ve yıpranmış. Fön yapmak büyük sıkıntı. Ve ben de düz saç kullanmayı seviyorum. Loreal mythic oil efsane fön yağı çok işime yarayacak..

  YanıtlaSil
 5. Henüz denemedim ama sen beğendiysen bir şans verebilirim :)

  YanıtlaSil
 6. Aklımda olsun bu elimdekiler bitince bakabilirim, fiyatına bakayım bir de. Tiftik tiftik olayı için HC'nin maskesi annemin saçları harika hale getirmişti ovex. Hep el altındadır.

  YanıtlaSil