Rival de Loop Oje Düzeltici Kalem

Rival de Loop Oje Düzeltici Kalem ile geldim bugün. Birincisini tükettim, geçtiğimiz gün ikinciyi açtım o zaman yazmak aklıma geldi ve hemen fotoğrafladım. Uzun uzun anlatmayacağım; uzun yazılar çok sevilmiyor anladığım kadarı ile. Hemen vaatleri ile başlayayım.
Rival de Loop Oje Düzeltici Kalem

Tırnak ve cilt üzerindeki küçük oje kusurlarını hızlı ve kolay bir şekilde gidermeye yardımcı olduğu belirtilmiş: Kullandıktan sonra ucu yumuşak bir bezle temizlememiz önerilmiş. Peki nasıl bir ürün? Kalem şeklinde hazırlanmış. Bir ucunda gördüğünüz gibi tek bir aplikatör var, diğer tarafında 3 yedek ucu var.
Ojeyi sürerken taşırma durumunda kesik ucu ile alıyorsunuz fazlalığı hepsi bu kadar. Uç eskidiğinde çıkarıp, arka tarafında yedek uçlardan birini takıyorsunuz. Peki eskimesinden kasıt nedir? Koyu renkler temizlendiğinde kalem ucu kısa sürede kullanılmaz hale gelebiliyor. Yani daha önce kırmızı oje temizlediyseniz, sonraki gri ojenizi düzelirken kırmızının bulaşma ihtimali yüksek. Önerilen yumuşak bir bezle temizleme olayı bir parça etkili olsa da uzun uzun olmuyor tabi.
Ben bir defasında aseton döktüğüm bir pamuk ile temizledim hiç de fena olmadı ama beklememiş olması lazım renklenmiş kalem ucunun.
Bir önemli nokta da daha, eğer kurudu ise kalem ucu asetona batırabilirsiniz, fazla ıslanmaması kaydı ile.
rival de loop nagellack korrekturstift

Bu kalemi tırnakların yan tarafına bulaşan ojeyi temizlemek için daha uygun buldum. Tırnak diplerine müdahale ederken aşırı dikkat etmek lazım ojeyi alabiliyor. Sonra tamir tadilat işi çıkıyor başınıza.
Hemen tırnak etlerimde kurutma yapmadığını da belirteyim. Fena bir ürün değil bana kalırsa. İndirimsiz 25 lira gibi ödemiştim alırken, fiyat da gayet uygun gibi. Biliyorsunuz Rival de Loop ürünleri Rossmann mağazalarında satılıyor.
Yeni bir yazıda görüşmek üzere.
Sevgiler
Oje Düzeltici Kalem"Rival de Loop Oje Düzeltici Kalem" için 4 yorum:

 1. bunlar güzel işe de yarıyorlar ama çok çabuk kuruyor ve işe yaramaz hale geliyor..

  YanıtlaSil
 2. Tanıtım için editöre teşekkür ederiz

  YanıtlaSil
 3. Taşan ojeler hep sıkıntı olmuştur benim için. Böyle bir ürün kesinlikle işimi kolaylaştıracaktır. Rival de loop oje düzeltici kalemi alışverişimde tedarik edeyim.

  YanıtlaSil
 4. Rival de loop oje düzeltici kalemi uzun süre önce satın almış ve kullanmıştım. Benimde işimi gören bir ürün oldu. Kuruduğu için artık kullanamıyorum ama atmadım . Dediğin gibi aseton döküp kullanacağım.

  YanıtlaSil