L'Oréal Paris Rouge Signature Likit Mat Ruj

Loreal Paris Rouge Signature Likit Mat Ruj bugün blogumda size anlatacağım ürün. Bir süre önce görmeye başladığımız bu likit rujun en öne çıkan özelliği, dudaklarda yokmuş  hissi vermesi. Bendeki rengi 116 i explore.
Loreal Rouge Signature Likit Mat Ruj

L'Oréal Paris Rouge Signature Likit Mat Ruj 116 i explore

Şu şekilde bahsedilmiş; "Likit mat ruja dair sevdiğiniz her şey en ince formda! Dudaklarda yokmuş hissi yaşatan hafiflik ile likit mat ruj hiç bu kadar ince ve hafif olmamıştı. Tek sürüşte yoğun renk ve mat etki ile Rouge Signature'dan vazgeçemeyeceksiniz. Üstelik pürüzsüz renkli dudaklar 12 cesur renk seçeneği ile! Mat etki.
L'Oréal Paris Rouge Signature Likit Mat Ruj 116 i explore

İnce eğimli bir aplikatöre sahip Rouge Signature likit ruj. Özellikle dudak içlerini doldururken yassı ve eğimli tarafı oldukça kolaylı sağlıyor, Uç kısmı ile de dudak konturunu belirlemek mümkün. 116 i explore içinde hafif turunculuk barındıran bir kahve tonu. Yalnız benim dudaklarımda kolumda gördüğünüz gibi durmuyor, daha kahve duruyor. Keşke dudaklarımda da o hafif turuncu görüntüsü olsaydı. Günlük makyajınızda, yokmuş gibi makyajlarınızda kullanabileceğiniz bir renk.  Yine iddialı göz makyajı yaptığınızda da bu renk ile makyajınızı tamamladığınızda  şık bir gece makyajına sahip olabilirsiniz. Bu rengin
L'Oréal Paris Rouge Signature Likit Mat Ruj

Yapısına gelince. Söylenildiği gibi tam mat bir bitişi var. Yaklaşık bir dakika içinde sabitleniyor, o sabitlenene kadar dişlere dikkat. Yapısı ince tek kat vaadi de yerinde diyebilirim. Kuruduktan sonra ikinci katı uygulamak görüntüde bozukluk oluşturmuyor, tahmin ettiğiniz gibi bir tık koyu oluyor.  Kalıcılığı da oldukça iyi. Yeme içme süresi sıklığı vs etkiliyor tabi kalıcılık süresini.
Şimdi aklımda birkaç renk daha var, indirim zamanı onları da almayı planlıyorum. Bu arada ambalajın sade ve şık olduğunu söylemiş miydim? Çok sevdim...
Yeni bir yazıda görüşmek üzere.
Sevgiler"L'Oréal Paris Rouge Signature Likit Mat Ruj" için 12 yorum:

 1. bende de var bu yapıları güzel seviyorum..

  YanıtlaSil
 2. Bu renk benim favorim ayrıca ambalajı çok güzel :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. bu seri çıktığında ilk ilgimi çeken ambalajı oldu

   Sil
 3. Ambalajını sevdim. Renklerine bakıp değerlendirebilirim. Bu tonu cildimden dolayı pek kullanamıyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. aslında ten makyajı ve göz makyajı ile birlikte bu ruj herkese yakışır

   Sil
 4. Mat rujları seviyorum ben ama ince dudaklarda pek çabuk deforme oluyor. Alan geniş olmayınca puuuff hemen gidiyor :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. dudaklarım çok kalın sayılmaz ama böyle bir durum gözlemlemedim

   Sil
 5. İnce yapılı mat ,kalıcı rujları oldukça seviyorum canım .Loreal reuge signature likit mat rujlardan henüz almadım. Açıkçası yazını okuyana kadar fikrimde yoktu. İndirim zamanı almalıyım o zaman ,ruj söz konusu olunca pek dayanamıyorum açıkçası :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet sen ruj görünce evdekilerin sayısını unutuyorsun. mutlaka da öneririm zaten

   Sil
 6. Ben de sevdim bu seriyi, 105 i rule rengi favorim oldu :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 115 de çok iyi, mavi alt tonlu muhteşem bir kırmızı.

   Sil