Pastel Hello Summer Oje

Rengarenk bir yazı ile geldim Pastel Hello Summer Oje Serisi blogumun bugünkü ürünleri. Evet Hello Summer serisi sınırlı sayıda üretildi, tıpkı Pastel 2017 Summer serisi gibi ancak ve birçok oje sever bu renkleri o kadar sevdi ki eminin Hello Summer kalıcı bir seri olarak devam edecek. İşte bu sebeple yaz bitmek üzere olsa da ben bu ojelerle ilgili bir yazı yazmak istedim size.
Pastel Hello Summer Oje
283
10 ayrı birbirinden güzel, her zevke hitap edecek renk var bu seride. 10 ayrı renkte iki farklı yapı onları da anlatacağım. Ama önce fırça yapısına bayıldığımı söylemem lazım. Yanları kesik orta bölümü geniş, sürümü inanılmaz kolaylaştıran bir fırça. Dilerim Pastel tüm ojelerinde bu fırça tasarımını kullanır. Bu özellik bu 10 rengin ortak özelliği. Diğer ortak özellikleri ise kuruma hızının orta olması, tüm renklerin tam rengini görebilmek için iki kat uygulama gerektiği.
Yapı farklılıklarına gelince, ojelerden bazıları hafif sim içeriyor. Örnek olarak 286 numaralı ojeyi göstereyim.
Pastel Hello Summer Oje 286
286

Bunların avantajı tırnakta daha uzun süre kalıyor olmaları 2 gün 3 gün hiç bozulmadan kaldılar mesela.  Dezavantajı ise temizleme aşaması diğerlerine göre biraz zaman alıyor olması.
Serinin tamamı bende var, zaman zaman Instagram hesabımda paylaşacağım diğer renkleri takipte kalın lütfen.
Yeni bir yazıda görüşmek üzere.
Sevgiler
Pastel Hello Summer Oje 284
284"Pastel Hello Summer Oje" için 2 yorum:

  1. Güzel bir paylaşım olmuş, teşekkürler :)

    YanıtlaSil
  2. renkler çok hoş ama maşallah ben senin tırnaklarında hastasıyım her renk o kadar güzel duruyor ki :)

    YanıtlaSil