Avon Mark Prism Rujlar

Merhaba
Size yepyeni bir ruj serisi ile geldim. Avon Mark Prism Rujlar günün ürünleri olacak bu blogda. Nasıl muhteşem görünüyorlar değil mi? Yazıya başlamadan önce Avon Mark Prism Ruj kullananlar diye bir arattım ama çok yeni bir seri olduğundan çok bir bilgiye rastlamadım. O sebeple sadece kendi yorumlarımı paylaşacağım bu yazıda.
Avon Mark Prism Rujlar

Hemen vaatlerine ve genel özelliklerine bakalım sonra ben size renkleri tek tek göstereyim. İçinde 1000 inci tanesi olduğu belirtilen  yeni Avon Mark Prism rujların sekiz ayrı rengi var. Dış ambalaj koyu mor ve oldukça göz alıcı bana göre. Bir diğer özelliği ise uzun süre kalıcılık vaat ediyor olması.
İlk elime ulaştığı günden beri kullanıyorum. Sadece çabucak size cevap verebilmek için dışarı çıkmadığım, makyaj yapmadığım günlerde bile kullandım.
Renkleri aşağıda görüyorsunuz, birebir yansıtmaya çalıştım. Şimdi de deneyimime geçiyorum.
Avon Mark Prism Ruj

Yapısı yumaşacık, mis gibi bir kokusu var. ruj dudağınızdan silinene kadar yumuşak doku ve parlaklık gitmiyor.
Silinme aşamasına geldiğinde ise bazı renkler hafif hafif kaybolurken ki rujlar en sevdiğim silinme özelliği bu şekildedir, kimisi önce ortalardan kaybolmaya başlıyor.
Şimdi kalıcılıklarından bahsedeyim. Bilirsiniz mat rujlar, böyle ışıltılı yumuşak yapılı rujlara göre daha kalıcıdır. Yani bu yapıdaki rujlarda kalıcılık beklentimiz fazla olmaz ama rujların vaadi üzerine incelediğimizde şaşırıyoruz çünkü umduğumuzdan ve beklediğimizden daha kalıcı bu rujlar. Elbette gün boyu kalmıyor dudaklarımızda ama dediğim gibi performansı beklendiğinden çok daha iyi, en azından benzer yapıdaki rujlara göre. Dişlere bulaşma yapmadığını ve yumuşak yapısına rağmen dudak kenarlarına taşmadığını da belirteyim.
Bu rujlarla ilgili söyleyeceğim son bir şey daha var. Burada gördüğünüz sekiz renk pembe ve sarı alt tonlarda. Bu da demek oluyor ki dişlerdeki en ufak kusuru bile çok rahat gösterir. Seride en sevmediğim özellik bu oldu. Dilerim seriye mavi alt tonlu renkler de katılır.
Son olarak www.avon.com.tr adresinden vereceğiniz Mark Prism Ruj siparişlerinde PRISMRUJ kupon kodu ile kargo ücretsiz.
Yeni bir yazıda görüşmek üzere.
Sevgiler


"Avon Mark Prism Rujlar" için 8 yorum:

 1. Çok önemli ipuçları olan ürünleri beğendim
  teşekkür ederim

  YanıtlaSil
 2. renkleri çok hoş güzel bir seri olmuş..

  YanıtlaSil
 3. Avon şık bir koleksiyon hazırlanmış. Mark Prism rujları canlı renklere sahip. En beğendiğim renk ise mor oldu. İnceleme için teşekkürler.

  YanıtlaSil
 4. Rujlardaki alt ton konusunu hiç bilmiyordum. Avon mark prism ruj serisindeki renkleri çok beğendim. Parlaklığı ve yumuşaklığı ve mis kokulu olması ilgimi çekti..

  YanıtlaSil
 5. Avon'un birçok rujunu başarılı bulurum. Bu rujlar da alışveriş listemde. Ruj stoklarımı tüketmeye yakın bu ruju da alıp denemeyi düşünüyorum.

  YanıtlaSil
 6. Avon mark prism rujları bende geldiğinden beri kullanıyorum. Bir kaç renk bana pek yakışmadı ama genel olarak sevdim bu seriyi :)

  YanıtlaSil
 7. Bu rujların renkleri muhteşem. Avon mark prism rujları denemek için Avon satışı yapan birilerini bulayım. Teşekkürler.

  YanıtlaSil
 8. Avon'un yeni serisinin videosuna youtube'da rastlamıştım. Sayfanızda serinin tüm renklerini görme şansım oldu, Mark Prism rujların kırmızı olanı çok güzelmiş.

  YanıtlaSil