Neutrogena Hidrojel Maskeler

Merhaba
Neutrogena Hidrojel Maskeler bugün size anlatacağım ürünler. Fazla uzatmadan hemen başlayacağım.  2 ayrı Neutrogena hidrojel maskeden bahsedeceğim bu yazıda.
Önce isterseniz ortak özelliklerinden bahsedeyim. Maskelerin özelliği hidrojel olmaları yani alıştığımız kağıt maskelerin şeklinde, yüze yerleşen hidrojel maskeler. Bu arada hidrojel nedir diyenler için; içerisine çok miktarda sıvıyı alabilen polimerler diyebiliriz. Neutrogena'nın bu maskelerle ilgili ortak vaatlerinden biri maske uygulaması yaptığınızda süre dolana kadar robot gibi durmanıza gerek yok, yapmanız gereken ne varsa maske yüzünüzdeyken de yapabilirsiniz diyorlar. Onu da anlatıcam. Yine bir ortak özellik, bağımsız vaatlerine göre bir aylık ilgili seruma denk olmaları. Neutrogena Hidrojel Maskeler'i anlatmaya başlayalım.

Neutrogena Radiance Boost Hidrojel Işıltı Maskesi


Neutrogena-Hidrojel-maskeler


Bu maskenin een önemli vaadi ışıltı ve canlılık. İçinde B3 mevcut. 1 şişe nemlendirici seruma eşit olduğu belirtilen Neutrogena Radiance Boost Hidrojel Işıltı Maskesi hakkında söyleyeceklerime geçelim. Maske hidrojel olduğu için cildinize küçük gelse de esneme payı var ve kendiniz yerleştirebiliyorsunuz. Oldukça fazla serum var içinde ve cilt tipinize göre hızla emiliyor veya siz uygulama sonras cilde yayarak, kalan serumun emilmesini sağlıyorsunuz. Bahsedildiği gibi maskeyi yerleştirdikten sonra oynama fazla yapmıyor. Mesela ben bu maskeyi uyguladım ellerime peeling yapıp oje sürdüm. Kıpırdaman beni bekledi oynamadı yerinden. Daha aktif bir iş yapmadım. Temizlediğim cildime uyguladım.15-30 dakika arası bekletin şeklinde notları var ben 30 dakika beklettim. Cildim çok kuru olduğu için yüzüme dokunan bölümün tamamınında serum kalmamıştı. Yüzüme denk gelmeyen çene altı ve saçlarıma doğru olan fazla bölümlerde serum duruyordu. Hemen onları da cildime ve boynuma sürdüm. Aynaya baktığımda sonuçtan memnuniyetimi anlatamam. Benim soluk beniz halim gitmiş yerine sağlıklı ışıltılı bir cilt gelmişti. Her cilt ürününde göremediğim bu sonuç beni çok sevindirdi. O sağlıklı ışıl ışıl görünüm birkaç gün sürdü. Nem etkisi biraz daha fazla. Acaba haftada bir kullansam zararı olur mu diye düşünmüyor değilim. Sonuçta bir aylık seruma denk ifadesi var. Ayda bir kullanmak mı lazım onu bilemedim.

Neutrogena Hydro Boost Hidrojel Maskesi


Neutrogena-Hidrojel-maskeler

Sıradaki hidrojel maske de markanın Hydro Boost serisinden. Vaatlerine bakalım; Hiyalüronik Asit ile nemi cilde hapsettiği ve ihityaç oldukça cilde yüklediği belirtilmiş. Sıkı ve neme doymuş bir cilt diyor yine vaatlerinde. Neutrogena Hydro Boost Hidrojel Maskesi'de yine 1 şişe seruma eşitmiş. Neutrogena Radiance Boost Hidrojel Işıltı Maskesi gibi yaptım tüm uygulamayı. Sunuç olarak nem vermesini ve bunun birkaç gün sürmesini sevdim. Benim cildim biliyorsunuz kuru ve tek bir ürünün birkaç gün nem vermesi önemli. Sıkı cilt vaadini tek kullanımda göremedim; sanıyorum bir süre düzenli kullanmak lazım bu vaadi görebilmek için.

Sonuç olarak hem Neutrogena Hydro Boost Hidrojel Maskesi hem de Neutrogena Radiance Boost Hidrojel Işıltı Maskesi'ni sevdim ama Neutrogena Radiance Boost Hidrojel Işıltı Maskesi çok daha fazla ilgimi çekti bıraktığı etki anlamında.

Şuraya da maskenin açık halini bırakayım.

Hidrojel-maskeler

Neutrogena-Hidrojel-maskeler

Neutrogena Hidrojel Maskeler içinde denemeyi istediğim Ageless Boost Kırşıklık Karşıtı Hidrojel Gençlik Maskesi  var aklımda. İlk fırsatta onu da deneyip sizlerle paylaşırım. 
Yeni bir yazıda görüşmek üzere.
Sevgiler


"Neutrogena Hidrojel Maskeler" için 7 yorum:

 1. Minnakını almıştım bunun çok çok begenmıştım, etkisi baya hoşuma gitti.

  YanıtlaSil
 2. Güzel bir yazı olmuş👌🏻 kağıt maskeler her zaman çok iyi oluyor

  YanıtlaSil
 3. Pembe olanı kullanıyorum ve cok memnunum
  Güzel bir yazı olmuş kaleminize sağlık ����

  YanıtlaSil
 4. bunlardan mavi olanı daha çok sevdim :-))

  YanıtlaSil
 5. ben de canlandırıcı özellikteki maskeyi sevdim, gayet iyi. ancak etkisi fazla kalıcı değil.

  YanıtlaSil
 6. Herkese merhaba, ben aranızda çok yeniyim...sayfamı ziyaret edip takipçim olarak ve yorumlarınızla beni desteklerseniz çok mutlu olurum....herkese kucak dolusu sevgilerimi gönderiyorum....

  YanıtlaSil
 7. Neutrogena hidrojel maskeleri ben henüz kullanmadım. İlk fırsatta deneyimleyeyim.

  YanıtlaSil