Gabrini Photo Finish Foundation Primer Base

Merhaba
Gabrini Photo Finish Foundation Primer Base ile geldim bugün. Gabrini makyaj bazını bir süre önce kullanmaya başladım ve yeteri kadar deneyim sahibi olduğumu düşünüyorum şimdi sizinle bunu paylaşmak istiyorum. İnstagram hikayemde baylaştığımda çok fazla ilgi gördü ben de fazla bekletmek istemedim. Hemen başlayalım Gabrini Photo Finish Foundation Primer Base'ı anlatmaya.

gabrini-primer


Ürün plastik bir tüp ambalajda  30  ml ve baktığınızda tanıdık gibi görünüyor tasarım değil mi? Ürünü alabilmek için ince bir uca sahip. Kontrolü kolay, uygulaması kolay.

Gabrini makyaj bazının özellikleri ve vaatleri şöyle. Öncelikle yağsız bir baz bu. Yani şu sıralar en çok tercih edilen. Fondötenin ve diğer makyaj ürünlerinin yüzünüzde kalıcığını uzatan, daha ne gösterdiği iddia edilen bir ürün. Parlamayı önleyici olma vaadi de Gabrini Photo Finish Foundation Primer Base'ın önemli vaatlerinden. Selfie çağını yaşadığımız şu günlerde birçok makyajseverin hoşuna gidecek bir vaat sizce de öyle değil mi?

gabrini-makyaj-bazi

gabrini-photo-finish-primer-base

gabrini-primer-baz


Gelelim benim Gabrini Primer uygulama ve deneyim notlarıma. Ürünün yağsız oluşu ve benim aşırı kuru cilde sahip oluşum sebebi ile acaba bölünmeler yapar mı? Dökülme yapar mı diye çok düşündüm kullanmadan önce. İlk deneyimimi de bu sebeple 3-4 saatlik bir makyaj için yaptım. Cildimi iyice nemlendirdikten sonra uyguladım. Akışkan olmayan bir kıvamı var ve ürünü cilde yerleşirmek tamamen sizin kontrolünüzde. Yani ürünle noktalar yapayım, şöööyle bir dağıtırım diye düşünmeyin kontrollü olarak dağıtın. Dediğim gibi akışkan bir baz değil, ilginize ihtiyacı var. Nemlendiricinizden hemen sonra uygulama yapmayın, nemlendirici ile karışıp işlevini kaybedebilir, bu tüm bazlar için geçerli. Yine fondöten öncesi de bir müddet beklemenizi öneririm; hem bazın yapısı hem fondötenin yapısı bozulur gerçek performansı göremezsiniz. Yine tüm ten ürünleri için geçerli bu öneri.
Hemen şu noktada belirtmem lazım ki makyaj bazını herkes aynı amaçla kullanmıyor. Özellik ve vaatlerine göre tercih ediliyor, tercih ediyoruz. Kimi gözenek gizlemek için baz kullanıyor ve bu vaadi olan ürünleri tercih ediyor. Kimi makyajın kalıcılığı ve netliği için. Keşke hepsi bir arada olabilse her makyaj bazında değil mi? Ben cevap veriyorum 'D Hepsi'
Ben hem kapatıcılığı yüksek fondötenler hem de BB kremlerle kullandım. Hatta nemlendirici sonrası Gabrini makyaj bazını kullanıp direkt allık kullandığım da oldu.
Sonuca gelirsek; fondötenin kalıcılığını evet arttırıyor, üzerine uyguladığım aydınlatıcı allık bronzer gibi ürünlerin renkleri ve duruşları daha net. Cildim kuru olmasına karşı yazımın başında bahsettiğim sorunları hiç yaşamadım. Gabrini Photo Finish Foundation Primer Base'da hoşuma giden bir başka özellik de yapısına karşı yüzümde kalıp varmış gibi hissettirmemesi, tam tersi dokusunun iyi hissettirmesi.
Bu arada Gabrini kullananlar Gabrini Derma Makeup Fondöten yazımı da okuyabilirsiniz.
Gabrini ürünlerini birçok parfümeri, kozmetik mağazasında bulabileceğiniz gibi online alışveriş sitelerinden de alabilirsiniz.
İçerik soranlar, soracaklar için de şuraya bırakayım.
Yeni bir yazıda görüşmek üzere.
Sevgiler
gabrini-makyaj-bazi-icerik"Gabrini Photo Finish Foundation Primer Base" için 5 yorum:

 1. kesinlikle kuru ciltlerin bayılayacağı bir baz olmuş benim cildimde biraz parlama yapıyor kullandıkça daha iyi anlıyorum..

  YanıtlaSil
 2. Es un tipo de producto que solo uso en ocasiones especiales, esta marca no la conozco. Un beso

  YanıtlaSil
 3. Son günlerin en popüler ürünü kesinlikle bu baz :) Bir çok kişi tarafından sevilmesi benimde oldukça merak etmeme sebep oldu. Denk gelirsem alacağım bende güle güle kullan canım :)

  YanıtlaSil
 4. Merhaba bu ürünü calkarak kulanmamiz mi gerek acaba çünkü dün aldım fakat homojen bir görünümde değil biraz elime sıktıgımda sıvı olarak geliyor napmam gerek ürün bozuk mu acaba?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba
   Sadece bu ürün değil, tüm ten ürünleri için çalkalayarak kullanmak önemli. Özellikle fondötenlerde.
   Çalkalayarak kullanımda da sonuç değişmezse Instagram @gabrini profiline yazabilirsiniz çünkü homojen yayılıp dağılmama gibi bir özelliği yok ürünün. Gayet başarılı o anlamda.
   Sevgiler

   Sil