Gün Evinizde Başlar Hüzün Sarısı'nda Devam Eder...

Yves Rocher Bitkisel Tırnak Bakım İksiri


yves-rocher-tirnak-bakim-iksiri

Merhaba

Eylül ayında yaptığım Bayram Alişverişimde aldığım Yves Rocher Bitkisel Tırnak Bakım İksiri deneyim sonucu ile geldim bugün. 
Blogger arkadaşlarım Özi'nin Makyaj Böcüsü ve Deneyen Bayan'da görüp hakkında güzel şeyler duymuştum.

Biliyorsunuz ben özellikle kadında ellere çok önem veriyorum. Kendimde de ellerim ve tırnaklarım için olağan üstü çaba içindeyim. Daha evvel El ve Tırnak Bakım Rutinim başlıklı bir video da çekmiş, neler yaptığımı anlatmıştım. 

Şimdi gelelim tırnaklarımla ilgili son deneyimim olan, Yves Rocher Tırnak Bakım İksirine. 
Her zamanki gibi ürünün vaatleri ile başlıyorum.

%100 bitkisel içerikli olduğu, tırnakları derinlemesine beslediği belirtilmiş. Işıl ışıl tırnaklar için mucizevi çözüm olduğu söylenmiş markanın sitesinde. içeriğinde jojoba yağı bulunuyormuş. Yani videomda bahsettiğim ve tırnaklarımdaki dipten kırılmaları ortadan kaldıran o şifalı yağ.

yves-rocher-bitkisel-tirnak-bakim-iksiri


5 ml cam şişede, ucu sünger aplikatör. Nasıl ve ne sıklıkta kullandığıma gelince;  ilk günler günde iki defa kullandığım oldu, sonra her gün bir defa aklıma geldikçe. Ojeli veya ojesiz tırnaklarıma uyguladım. Önerildiği gibi aplikatörle tırnak diplerime noktalar yapıp, masajla dağıttım.

Arkadaşlar ben bu iksiri çok sevdim.Fazla yağlı his bırakmamasından tutun da bir aylık kullanım sonrası sonuca kadar. Tırnaklarımı ışıl ışıl yaptı demeyeceğim ama daha sağlıklı olduğunu net gözlemledim. Elbette almaya devam edeceğim. Ben indirimde 11.50 liraya almıştım ama indirimsiz fiyatı da 14.50 lira gibi. Fiyat performans olarak baktığınızda fiyat üstü performansı olan nadir ürünlerden biri. 
Bu ürüne tam puan veriyorum:)

Yves Rocher Bitkisel Tırnak Bakım İksiri için başka blog yazıları okumak isterseniz Deneyen Bayan'ın yazısı için isminin üzerine, Yeliz'in Keşifleri'nin yazısı için yine ismin üzerine tıklayabilirsiniz.
Yeni bir yazıda görüşmek üzere
Sevgiler


Bahsettiğim video


6 yorum:

 1. Benimde merak ettiğim bir üründü. Sizde beğendiyseniz mutlaka alınır <3

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çağla çok teşekkür ediyorum güvenin için ❤

   Sil
 2. Bu ürünü bir ara ben de denemeyi düşünüyorum. Ellerinize sağlık :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle bu ve jojoba yağı.
   Teşekkür ederim:)

   Sil
 3. Ben suan 2. sisemi kullaniyorum 3. siseyi de indirimde aldim bile stokta :) Birsey farkettim ama burda indirimli fiyati 8 euro , en iyisi Türkiye´ye geldigimde ordan stoklayayim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Gerçekten ciddi fark var. Hele ki sürekli kullanmayı düşündüğümüz ürünlerde daha daha ekonomik davranmak lazım.
   Gel gel:))

   Sil

Blog Tasarım : Sosyal Medya Kafe
Hüzün Sarısı COPYRİGHT © 2014 TÜM HAKLARI SAKLIDIR.