Duo Argan Yağlı Kaş Sabitleyici Sabun

Bugün Duo Argan Yağlı Kaş Sabitleyici Sabun size anlatacağım ürün. Uzun zamandır benzer ürünlerden görüyordum. Merak ediyordum ama beni rahatsız eden, kaşlardaki o kalıp gibi duruşu sebebi ile alıp almama konusunda kararsızdım. 
Duo Argan Yağlı Kaş Sabitleyici Sabun


Şimdi özelliklerinden bahsedeyim bu ürünün. Duo kaş sabitleyici sabun 20 ml boyutunda teneke bir ambalajda. Vaatleri şöyle; argan yağlı, kaş besleyici , dökülme önleyici,  kaş uzatıcı ,kaş sabitleyici. 
Kolay kullanım sağlayan açılı fırçası ile geliyor.
Hem kendimde, hem de kaşları daha yoğun olan 3 kişide denedim. 
Önce sabunu sürüp ardından kaş farını uyguladım. Gelelim Duo Argan Yağlı Kaş Sabitleyici Sabun yorumuma. Kaşları sertleştirmeden şekil almasını sağlıyor. Gün boyu o şekli koruyor. Eğer bir kaş sabunundan beklentiniz kaş laminasyonu görüntüsü oluşturması ise bu üründe o durum yok. Ama kaşlarımı sabitlesin derseniz bunu başarıyor. Bir de bu gibi ürünlerle ilgili şunu düşünüyordum; acaba kaşlarda ağırlık yapıyor mu? Bu üründe bunu hissetmedim. 
Fiyat performans olarak değerlendirirsek de harika diyebilirim. Şimdi bir de indirimde. Hemen link ekliyorum tam burayı tıklarsanız indirimli ürüne ulaşabilirsiniz. 
Yeni bir yazıda tekrar görüşmek üzere.
Sevgiler
Duo Argan Yağlı Kaş Sabitleyici Sabun kullananlar0Yorum