Esthebella The Renewal Oil Yorumlarım

Esthebella The Renewal Oil yorumları ile geldim. Aslında kendi incelemem değil, bir ön izleme yazısı diyelim. Vaatleri oldukça heyecan veren bir cilt bakım yağı. Şimdi size özelliklerinden ve ne şekilde kullandığımdan ve sonuçlardan bahsedeceğim.  İçinizde Esthebella The Renewal Oil kullananlar varsa da yoruma beklerim. Şimdi oldukça dikkatle okuyun olur mu? Başlayalım.
Esthebella The Renewal Oil Yorumlarım


30 ml damlalıklı bir şişede. Şişesini ben oldukça hoş buldum, ya siz? Sarı renkli koyu kıvamlı olmayan bir yağ. Bu ürünün bir özelliği yüzümüzün tüm bölümlerinde kullanabiliyor olmamız, göz çevresi dahil. Diğer önemli özelliği ise bir çok cilt ürünün görevini görebiliyor olması. Anlatacağım... 
Biraz vaatlerinden bahsedeyim. Mesela ilk kullanımdan itibaren genç görünümlü ve ışıltılı bir cilt sağlıyormuş, fena bir iddia bu. Kırışıklık karşıtı ve cildi toparlama etkisi varmış. Hücre döngüsünü iyileştirip cildin kendini yenileme fonksiyonunu aktive ediyormuş. Kolejen üretimini arttırıp, lekelerin azalmasını sağlıyormuş. Cildin aşırı yağ salgılamasını kontrol altına alıyormuş. Şimdi buraya bakın; gözenek küçülmesine katkı sağlıyormuş! Göz altı halkaları morlukları mimik çizgilerinin görünümünü azaltıyormuş. 
Esthebella The Renewal Oil kullananlar


Bu üründe Nopal Kaktüs yağı var arkadaşlar. Uzun zaman önce kaktüs yağı ile ilgili bir araştırma yapmıştım. Ciltte hücre yenilemesi ve tırnak bakımında çok faydalı olduğu bilgisine erişmiştim. Daha çok bilgi var tabii ama uzatmak istemedim. Bu üründe de olduğunu öğrenince fazlaca heyecanlandım. Buradaki kaktüs yağı belirttiğim gibi Nopal Kaktüsü. Peki bunun farkı ve özelliği nedir? Şöyle izah etmişler: "Çölde Bile Kendini Yenileyebilen" Nopal Kaktüsünün tohumundan elde edilen yağ, Dünya’daki en değerli cilt bakım içeriklerindendir. Yalnızca bir litre Nopal Kaktüsü Yağı elde etmek için bile bir milyon tohuma gerek vardır ve bu bir litre yağ, 1 ton Nopal Kaktüsü meyvesinden ancak 36 saatlik zahmetli bir el emeği sonucu üretilmektedir." 
Organik Nopal Kaktüs Yağı içeriğinde Linoleik Asit, E & K Vitamini, Çinko Minerali, Fitosteroller ve Polifenoller varmış. Silikon, fitalat paraben alkol sülfat içermediğini yazayım.
Marka bu ürüne, daha önce de söylediğim gibi tek ürünle tüm rutin görevini yüklemiş ve ona göre geliştirmiş. Hem serum hem nemlendirici, hem cilt bakımı hem göz çevresi bakımı hem dekolte bakımı gibi gibi. Ürünün bir avantajı da dermaroller ile kullanılabiliyor olması. 

Şimdi geldik Esthebella The Renewal Oil nasıl kullanılır sorusuna. Bu kısmı aslında çok düşündüm. En iyi verimi nasıl alırım şeklinde. Olgun bir cilde sahip olduğum için, cilt bakımı ile birlikte onarım da hedeflediğim için doğru kullanım biraz daha önemliydi benim için. 
Normalde bu ürünü cilt temizliği sonrası serum gibi kullanıp, istiyorsak başka cilt bakım ürünlerini üzerine sürebiliriz. Veya tüm cilt bakımını diğer ürünler ile yapıp bu yağı sonra sürebiliriz. İstersek de markanın önerdiği gibi cilt temizliği sonrası sadece bu yağı kullanabiliriz. Ancak bu ürün yağ, dolayısı ile diğer ürünleri ciltten çözer onların da etkisini azaltır kendi etkisi de azalır diye şöyle kullanmaya karar verdim.
Sabah rutinimde cilt temizliğinden sonra kullandım. Yaklaşık 1-2 saat sonra da onarıcı diğer ürünleri sürdüm. Akşam rutinimde de yatmadan önce cilt temizliği yapıp bu ürünü kullandım. Gece onarım zamanı, cildimi bu yağa teslim ettim. 5 hafta da dermaroller ile kullandım. 
Esthebella The Renewal Oil'i kullanmaya başlayalı yaklaşık 37 gün oldu. Kolay emilen bir yağ, çok az kullanım tüm yüze, göz çevresi ve boynuma yetiyor. Kuru cildimi nemlendirmesini oldukça sevdim. Kullandığım süre içerisindeki sağlıklı görüntü de hoşuma gitti. 37 gün sonunda vaat ettiği göz altı halkalarımda bir iyileşme fark edemedim. Ayrıca cildimin toparlanmasında da bir fark görmedim. Ama dediğim gibi kullandığınızda sağlıklı canlı bir görünüm çıkıyor ortaya.
 
Son olarak nereden alabilirsiniz link bırakıyorum tam burayı tıklayarak ürüne ulaşabilirsiniz.
İçerik ile ilgilenenler için hemen buraya bırakayım
OPUNTIA FICUS-INDICA (PRICKLY PEAR) SEED OIL*, SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL*, PERSEA GRATISSIMA (AVOCADO) OIL*, GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL*, CALENDULA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT*, TOCOPHEROL*, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL*, SHEA BUTTER ETHYL ESTERS*, ROSA CANINA (ROSEHIP) SEED OIL*, CITRUS AURANTIUM DULCIS (SWEET ORANGE), PEG-8, TOCOPHEROL, ASCORBYL PALMITATE, ASCORBIC ACID, CITRIC ACID

Yeni bir yazıda görüşmek üzere.
Sevgiler


"Esthebella The Renewal Oil Yorumlarım" için 1 yorum:

  1. Tatlı badem görünce heyecanlanıyorum 😅çok severim. Kaktüs yağı da ne hoşmuş. Emeğine sağlık

    YanıtlaSil