Hüzün Sarısı ile Hediyeleşme 7 Oldu da Bitti!

Hüzün Sarısı ile Hediyeleşme 7 dedik. Çünkü yıllardır bozmadan yapmaya çalıştığım organizasyonun 7.yılına geldik. Takip edenler biliyor, takip etmeyenler için kısaca nedir bu hediyeleşme etkinliği anlatayım. 
Hüzün Sarısı ile Hediyeleşme 7
Elimden gelen bu kadar pozu ...


Blogumu açalı henüz 9 ay olmuştu, bu fikir geldi aklımda. Neden bloggerlar kendi aralarında hediyeleşip yeni yılı kutlamıyor ki diye düşündüm. O zamanlar blogger olmak özel bir durumdu, bloggerlar kanaat önderi vazifesi görüyordu. Bir çoğu çok samimiydi. Sonra çok şey değişti, neyse konumuz bu değil. 
O yıldan sonraki yıl, acaba yine mi olsa dedim. 2.hediyeleşme etkinliği fikri kulağıma ve duygularıma hoş geldi. Devam ettim. Ardından 3-4-5-6 derken 7.yıl zamanı geldi. Bu arada etkinlik kendine kendini geliştirip bazı net kurallara sahip oldu. Neydi bunlar? Katılımcılar aktif blog yazarı olacak. Aralık ayının ilk yarısı olacak, güzel mekanlarda yapılacak tek bir marka sponsor olacak gibi. 
Sene oldu 2020 ve son ay gelip çattı. İçim içimi yedi. Çünkü bu etkinlik için virüs sebebi ile bir araya gelmek mümkün değildi. Tamam dedim Nihal sen bu işi düşün. Çünkü o hale geldi bu etkinlik, takipçiler bile Kasım ayı geldiğinde sormaya başlıyorlardı. Alışmıştı herkes. Belki küçük değişiklikler olacaktı ama illa ki olacaktı. 
Daha önce de sponsorum olmuş, ürünlerini de oldukça beğendiğim Mineaderm ile görüştüm. İsteklerimi ve düşüncelerimi anlattım, yanımda oldular. Sıra geldi blogger arkadaşlarımı davet etmeye. Bu defa her zamankinden daha az kişi olacaktık. İşini çok iyi yapan blog yazarları var tabi, benim davet için tercih yapmam zor oldu. Davetlerimi yaptım. Her yıl olduğu gibi bu yıl da basın camiasından bir konuğum olmalıydı, Funda Erkoç'u da davet ettim tabii.  Bu defa birbirimiz ile hediyeleşme işine hiç girmedim. Çünkü insanlar hediye almak için dışarı çıkacaklar, kargoya gidip belki sıra bekleyecekler. Bu riski alamadım. 
Bu defa hediyeler sadece markamız Mineaderm'den olmuş oldu. Ve bu 7.etkinliğimizde 3 takipçime de hediyelerimiz olacaktı, Instagram hesabımda #huzunsarisiilehediyelesme7 etiketi ile bu çekilişi de başlattım. Hala devam ediyor, bakabilirsiniz. 

Aynı gün ve aynı saatte blogger arkadaşlarımla Instagram paylaşımı yaptık. Kimlerdi katılımcı bloggerlar? Hemen alfabetik sıra ile yazıyorum;
ve ben tabii ki..
Şimdi Mineaderm'den gelen ürünlere bakalım. 


Mineaderm Liposomal Serum Vitamin C Kompleksi
Ciltteki mimik çizgilerini hedef alan, aydınlatma ve ton eşitsizliğini giderme etkisi olan bu ürünü fazlaca merak ediyorum. Rutinime eklediğimde @huzunsarisiblog Instagram hesabımda paylaşacağım. Kullanım sonunda da ayrıca bir yazı yazacağım.
Mineaderm Lightening Cleanser Jel
Aydınlatma özelliği olan bu jeli daha önce de kullanmıştım. Bununla ilgili detaylı bir yazı tabii ki gelecek.
Teşekkürler Mineaderm...

Nefes bile almaya korktuğumuz bu dönemde 7.yılımda da küçük bir şeyler yapabilmiş olmaktan dolayı çok mutluyum. Çok daha iyisi olabilirdi, eski takip edenler performansımı biliyor böyle konularda ama bu defa böyle oldu, bence olabilenin en iyisi oldu.
0Yorum