Garnier Micellar Gül Suyu

Garnier Micellar Gül Suyu günün ürünü. Farkındayım, Garnier'ın yeni ürünlerine yetişmek mümkün değil. Maskeler, makyaj temizleme suları gibi. İşte Garnier Gül Suyu kusursuz makyaj temizleme ürünü de bunlardan biri. Hemen özellik ve vaatlerine bakalım. 
Garnier Micellar Gül Suyu


Vaatlerinde şöyle diyor; "Garnier Micellar Gül Suyu, formülündeki misel tanecikleri sayesinde cildi makyaj, kalıntı ve kirlerden arındırır. Misel taneciklerinin mıknatıs etkisi ile cildi ovalamaya gerek olmadan arındırır. Gül suyu içeren hoş kokulu formülü ile cildinize parlak bir görünüm sağlar."
400 ml boyutunda hafif pempelik içeren su kıvamında bir ürün. Standart Garnier temizleme suları ile aynı ambalajda. 

Garnier Micellar Gül Suyu Yorumum


İşin açığı hani yağ barındırmayınca göz makyajında aman aman bir performans beklemedim. En azından eve geldiğimde dinlenirken makyajın ağırlığından beni kurtarması yeter diye düşündüm. Çünkü ben eve gelir gelmez makyajı kıyı köşe çıkaracak zaman bulamıyorum. Böyle pratik ürünlerle temizleyip, gece bakım rutinimde de iyice arındırıyorum. 
Bu ürün, temizlenmesi en zor maskaralardan olan Sephora Masc Outrageous Curl maskarayı bile büyük ölçüde çıkardı. Onunla uğraşırken pandaya dönüşmemiş olmam beni baya sevindirdi. Maskara çok başarılı ama temizleme aşaması kat kat temizlik şeklinde. Neyse ten makyajında da büyük ölçüde iyi. Vaatlerinden biri de kokusu. Güzel bir kokusu var, öyle ağır ağır gül suyu kokusu almıyorsunuz belirteyim. Parlaklık verme vaadine gelince;  benim cildim oldukça mat o sebeple parlaklık gözlemlemek, hele ki bir makyaj temizleme suyu ile pek mümkün olmaz. Ancak temiz görüntüyü fark etmemek mümkün değil. 
Kullanımı ise diğerleri gibi, bir pamuğa dökerek uyguluyoruz. Aman bazılarından görerek gözlerinizi çıkarmaya uğraşmayın, sadece göz makyajınız çıkacak gözünüz değil. 
Bu ürün hakkında önemli iki bilgi vereyim; birincisi Optimum toleransı ile hassas ciltler dahil tüm cilt tipleri için uygun olması, ikincisi ise ambalajının geri dönüşüme uygun olması.
Yeni bir yazıda görüşmek üzere.
Sevgiler
Garnier Micellar Gül Suyu yorum

"Garnier Micellar Gül Suyu" için 1 yorum: