DayCare Oje Kurutucu Sprey

DayCare Oje Kurutucu Sprey günün ürünü. Bir süre önce Gülümse Yüzüme Blog, Yasemin sayesinde tanışmıştım bu ürünle. Instagram takipçilerimle deneyimimi paylaşmıştım ama Google aramalarından gelenler için de bloguma yazmak istedim. DayCare Oje Kurutucu Sprey File Marketlerde satılıyor, onu da hemen bu noktada belirteyim.
DayCare Oje Kurutucu Sprey


 
Ürün 50 ml boyutunda ve gördüğünüz gibi sprey formda bir ürün. Ben oje kurutucuları, oje uygulamasının hemen ardından kullanılması pek tercih etmiyorum, önermiyorum da. En az bir dakika geçmeli. En azından tüm tırnaklar ojelendikten sonra uygulanmalı. "Sağ eli bitirdim, hadi şunu kullanayım" demeyin bence. Kurutucuların performansı, ojenin performansı veya kaç kat uygulandığı ile ilgili olan bir durum bu aslında ama ojelerin dokusunun bozulmaması için siz yine de benim dediğimi yapın. 


Fiyat performans olarak gayet başarılı bir ürün diyebilirim. Oje uygulamasından sonra tırnakları bir araya getirerek, tüm sprey oje kurutucular gibi önce çalkalayıp sonra uzaktan sıkarak kullandım. Çok yakından sıkarsanız ojenizi bozabilirsiniz. 
Araştırdığımda sadece File markette satıldığını gördüm. Keşke mağazaları çok daha fazla olsa, çünkü başarılı ürünler var mağazalarda ama yakınımda yazık ki yok. Dilerim çoğalırlar.


"DayCare Oje Kurutucu Sprey" için 1 yorum: