Avon Luminata Parfüm Yorumum

Avon Luminata Parfüm yorumu ile geldim, buradayım. Artık Avon'un parfüm konusundaki zengin çeşitliliği ve başarısını herkes biliyor. Bazen o kadar da uygun fiyatlı oluyor ki, tadından yenmiyor. Bu parfüm Avon'un anneler günü için hazırladığı ve satışa sunduğu bir parfüm sanıyorum. Bu arada markanın Luminata Magnific parfümü ile karıştırılmasın, o geçen yıl tanıdığımız bir parfümdü. Benim anlattığım ise mayıs ayı kataloğu içinde yer alan yeni bir edt -edp diyemiyorum-
Avon Luminata Parfüm Yorum
Avon Luminata Parfüm

Avon Luminata Parfüm Yorumum

Oldukça albenili bir şişesi var Avon Luminata parfümün onu hemen söyleyeyim. 50  ml boyutunda. Avon'un anneler günü hediyesi bizlere. Yine oldukça hoş bir kutuda geldiğini de ekleyeyim şuraya.
Parfüm, şakayık vanilya ve frambuaz notaları ile hazırlanmış.
Avon Luminata Parfüm kullananlar

Biliyorsunuz parfüm biraz zevk meselesi, size çok muhteşem gelen bir parfüm bana öyle gelmeyebilir veya tam tersi. O sebeple parfüm ile ilgili yorumum da bu şekilde değerlendirilmeli. İlk sıktığımda bana ağır geldi işin açığı. 10 dakika bekledim, tekrar kokladım yok bana göre değil dedim. Sonra unuttum. Yaklaşık yarım saat sonra aklıma geldi tekrar kokladım oturmuş, tam istediğim gibi olmuştu. Kalıcılığı ise 4-5 saat sabit sonrasında derinden gelen bir hale bırakıyor koku kendini. Tamamen kaybolması da siz yıkadığınız zaman gerçekleşiyor. Eğer gün boyu parfüm kokmak isterseniz çantanıza alın derim.
Bu arada içinizde Avon Luminata parfüm kullananlar varsa yoruma beklerim.
Fiyat performans olarak değerlendirirsem, indirimli olduğunda gayet makul diyebilirim.
Yeni bir yazıda görüşmek üzere.
Sevgiler"Avon Luminata Parfüm Yorumum" için 2 yorum:

  1. Ben şişesini çok beğendim çok zarif tasarlamışlar. Koku tamamen zevk meselesi. Bana ağır geleni kimi de hafif buluyor.

    YanıtlaSil
  2. Tam bir anne parfümü.. Şişe tasarımına bayıldım ben :)

    YanıtlaSil