Eda Taşpınar At Kuyruğu Bitkisi Şampuanı

Merhaba
Bugün bir saç ürünü ile geldim. Eda Taşpınar At Kuyruğu Bitkisi Şampuanı'nı anlatacağım size. Uzun zamandır aklımda olan bir şampuandı. At kuyruğu şampuanlarına ilgimi zaten biliyorsunuz. Önce bu ürünün vaat ve özelliklerine bakalım ardından ben Eda Taşpınar At Kuyruğu Bitkisi Şampuanı yorumlarıma geçeyim.
Eda Taşpınar At Kuyruğu Bitkisi Şampuanı

Eda Taşpınar bu bebeği ile ilgili bakın sitesinde neler söylemiş? At Kuyruğu Bitkisi sayesinde saçların uzamasına ve zarar görmüş keratin yapısının onarılmasına yardımcı olarak saçlara gövde ve hacim kazandırır. Saçları kökten uca kadar besler. Saçları yüzey aktiflerin irritasyonuna karşı koruyarak nemlendirmeye yardımcı olur. İsviçre ve İtalyada geliştirilmiş ve klinik olarak test edilmiş, patentli aktifler ile formüle edilmiştir. Ödülü Anagain aktif maddesi Pisum Sativum (Peal) Sprout Extract sayesinde saçların uzamasına yardımcı olur.
Bu şampuan 400 ml boyutunda, yeni ambalajı eskisinden çok daha şık ve bana göre cazip olmuş diyebileceğim bir ürün. Google'da  Eda Taşpınar At Kuyruğu Bitkisi Şampuanı kullananlar şeklinde aradığımda, gerçek kullanıcı yorumlarına yazık ki denk gelemedim. Ya şampuanın eski hali ile ilgili yorumlar veya satış sitelerinin linkleri çıktı karşıma. Umarım benim bu yazım şampuan ile ilgili her soruyu cevaplayabilir nitelikte olur.
Eda Taşpınar At Kuyruğu Bitkisi Şampuanı yorum

Yine ürünü vaatleri doğrultusunda değerlendiriyorum, ayrıca hemen bu noktada kuru ve ince telli belirtmek istiyorum. Hoş bir kokuya sahip bu şampuan benim saçlarımı temizlemekte yeterli oldu. Şampuanın fazla köpürmesini isteyenler, bu şampuanda aradıklarını bulacaklar oldukça iyi köpürüyor. Beni şaşırtan bir güzel özelliği var ki, ilk defa bir at kuyruğu şampuanı saçlarımı sertleştirmedi ve krem kullanmama gerek bırakmadı. Bu kadar da değil dahası var. Benim saçlarım yeni yıkandığında çok kabarır, tüy tüy olur.  Farklı ürünler kullanarak şekil vermeye çalışırım. Bu şampuan sonrası bahsettiğim kabarıklık bir tık daha az oluyor diyebilirim. Saçımın yumuşaklığını parlaklığını da ekleyeyim hemen şuraya. Hani vaatlerinde 'keratin yapısının onarılması' gibi bir ifade var ya, ben uzun süreli kullanımda bu şampuanın bunu mümkün olduğunca başarabileceğini düşünüyorum. Çünkü sayısız şampuan marka ve çeşidi denemiş biri olarak sanıyorum bizler de artık bazı ürünlerde ön gürü sahibi olabiliyoruz. Saçı uzatma vaadini ise ikinci kutuya geçip bir süre sonra söyleyebilirim, yazımı mutlaka güncelleyeceğim.
17 Eylül tarihinde başladım kullanmaya. Yaklaşık 20 gün olmuş, tahminimce 15 defa yıkamışımdır saçlarımı bu şampuan ile. Her defasında 'sen nasıl at kuyruğu şampuanısın?' demişimdir.
Sevmediğim ürünü terminatör gibi yıkıp geçiyorum biliyorsunuz, çünkü kimseyi yanıltmak istemiyorum ama sevdiğim ürünü de koyacak yer bulamıyorum bu şampuan gibi. Kesinlikle tekrar tekrar alacağım bir şampuan. Şimdi size bir sır vereceğim de korkuyorum; bu şampuanın fiyatı da performansına göre çok iyi. Hatta son Gratis indiriminde çok çok güzel bir fiyata gördüm yan pencerede açtım, başka ne alabilirim diye bakarken sayfa dondu. Yeniledim hata verdi, sonra da stokta yok uyarısı ile karşılaştım. Korkuyorum dememin sebebini bazılarınız anladı bile, böyle fiyat performans değerlendirmesi yaptığımız ve çok uygun fiyatlı dediğimiz ürünler hooop diye fiyat yükseltiyor aman bunda olmasın bari.
Evet arkadaşlar buraya kadar anlattığım gibi, kuru ve ince telli saçlarımda bu şampuanı çok sevdim. Yağlı saça sahip olanlar bu şampuanı kullandıysa yorum yapabilir mi?
Son olarak önemli bir noktayı belirteyim. Eski ambalajlı Eda Taşpınar At Kuyruğu Şampuan nasıldı bilmiyorum, kullanmadım. Onunla ilgili negatif yorumlar okudum o bilgilerin benim kullandığım şu şampuan ile hiç alakası yok.
Markanın daha evvel kullanıp yazdığım ürünlerini de hemen şuraya ekleyeyim.
Güncelleme: Yağlı saç tipine sahip olanların anlaşacağını düşünmediğim bir ürün ancak benim gibi kuru saçlara sahip olanlar oldukça sevecek.

Eda Taşpınar Yoğun Bronzlaştırıcı Yağ
Eda Taşpınar Jungle Fever Body Mist

Yeni bir yazıda tekrar görüşmek üzere.
Sevgiler


"Eda Taşpınar At Kuyruğu Bitkisi Şampuanı" için 9 yorum:

 1. Şimdi bende çok merak ettim. Saçımı kurutmayan ve krem kullanmaya gerek olmayan şampuan hasret kaldım şu ara :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kurutmama konusunda gayet başarılı Eda Taşpınar'ın bu şampuanı. Öneririm canım

   Sil
 2. saç tipimiz farklı olduğu için ben hiç sevmedim bu şampuanı bana hiç olmadı saç derimi kuruttu maalesef :-(((

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Acaba eski şampuan mı senin kullandığın? Saçlarımın dibi ucu her yeri kuru ama bende o sonuç olmadı. Tam tersi nem verdi

   Sil
 3. bayağa merak ettim bende bu şampuanı en kısa sürede bakayım bende :)

  YanıtlaSil
 4. Ben piyasada bulamiyorum .. yardimci olurmusunuz

  YanıtlaSil
 5. Ben piyasada bulamiyorum .. yardimci olurmusunuz

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba
   Marka ile iletişime geçtim. Bir süre sonra yeni tasarımı ile stoklarda olacağını belirttiler.

   Sil