Pastel Profashion Crush Blush 301

Merhaba
Bir süredir daimi olarak kullandığım bir allıktan bahsetmek istedim bugün size: Pastel Profashion Crush Blush. Allık ve maskara biliyorsunuz makyajda en kıymetlilerim. Bu anlamda allık denerken, incelerken kendimden geçtiğim doğrudur. Bakıldığında Pastel Profashion Crush Blush kullananlar genel anlamda memnun şimdi ben anlatayım isterseniz ama daha önce özellik ve vaatleri ile başlayalım.
Pastel Profashion Crush Blush 301

Ürün 8 gr kare sade bir ambalajda gördüğünüz gibi. Şeffaf kapaklı bir ambalaj, toz yapıda pudra formunda bir allık. 8 ayrı rengi var. Bendeki rengi Pastel Profashion Crush Blush 301. Diğer renkleri de yazımın sonunda Pastel'in sitesinden aldığım fotoğraf ile paylaşacağım. Ürünün sitesinde ürün hakkında aynen şöyle denilmiş: Yepyeni Pastel Profashion Crush Blush, yumuşak ve ipeksi yapısı sayesinde kolayca uygulanır. Kusursuz makyajınızın vazgeçilmezi olacak Crush Blush, 5 mat 3 sedefli renk seçeneğiyle yanaklarınızda taze ve doğal bir etki bırakır.
Geldik deneyimime. Öncelikle belirteyim, bendeki 301 mat bir allık açıklamada görüldüğü gibi bu seri 5 mat 3 sedefli allıktan oluşuyor.
Pastel Profashion Crush Blush
Pastel Profashion Crush Blush kullananlar
Pastel Profashion allığı kullanmadan önce blog yazım ve instagram hesabımdaki paylaşımlar için fotoğraflamak istedim. Tüm ürünlerde yaptığım gibi. Ancak swatch aşamasında sorun yaşadım. Neydi bu sorun? Sanki üründe pigment yok! Parmağıma alıyorum, koluma sürüyorum ürün yok, görünmüyor. Tekrar tekrar yapıyorum olmuyor. Tamam dedim pigmentsiz bir allık bu. Bir baz sürüp tekrar denedim. Bir tık daha belli oldu ama yine göründüğü gibi değildi. Olduğu kadar fotoğrafları çekip arşive attım ve kullanmaya başladım.
Nasılsa pigmenti az diye bol bol alıp uyguladım, aynasız. Sonra aynaya bir baktım şaka gibi bir surat. Ürün olduğu gibi yüzümde pembe şeftali arası ama inanılmaz bir görüntü. Ten makyajımı tamamen silip tekrar yaptım. Bu defa ayna karşısında kontrollü uyguladım. Hiç de kolumda görmeye çabaladığım gibi olmamıştı. Yanaklarımda oldukça iyi gösteriyordu kendini. Çok az üründe olur bu durum çok ilginçti.
Allık öyle aman aman tozutan bir allık değil, pudra formuna rağmen. Rengi yukarıda açıklamada da anlattığım gibi pembe şeftali arası bir renk ve tam mevsimi. Bir de benim gibi tam pembe allık sevmiyorsanız da bakabileceğiniz bir renk. Profashion Crush allık renklerinden 304 ve 306 şimdi aklımda olanlar. Onlara da bakacağım.
Sonuç olarak oldukça sevdiğim bir allık oldu. Son zamanlarda klasik bir makyajım var, eyeliner maskara allık ruj. Hepsi bu kadar ve bu ürünler içindeki allık Pastel Profashion Crush Blush 301
Size bir süre sonra yine Pastel'in çok severek kullandığım başka bir ürününden bahsedeceğim. Beklemede kalın olur mu?
Yeni bir yazıda görüşmek üzere.
Sevgiler
Pastel Crush Blush 301 kullananlar"Pastel Profashion Crush Blush 301" için 1 yorum: