Beyu Double Identity Ultra Black Maskara

Merhaba
Beyu Double Identity Ultra Black Maskara ile buradayım bugün. Daha önce Youtube videosunu da çektiğim bu ürünü bir de blogumda anlatmak istedim. Aslında çok alıştığımız tarzda bir maskara değil, bilmeyenlere baştan söylemiş olayım. Hemen başlayalım.
Beyu Double Identity Ultra Black Maskara

Beyu ürünlerini alabileceğimiz Hobi Parfümeri sitesinde vaatlerine baktım aynen şöyle diyor:  "Kirpikleriniz hacimli, yoğun ve doğal mı görünsün ? O zaman bu maskaraya bayılacaksınız." oldukça ilgi çekici bu kısa açıklama sizce de öyle değil mi?
Şimdi Beyu Double Identity Ultra Black Maskara'nın özelliklerine bakalım. Dediğim gibi alıştıklarımızın dışında bu maskara. Farkı nedir peki? Bir maskara ambalajı içinde iki ayrı fırça var ve bu fırçaların iki ayrı görevi var.

Beyu Double Identity Ultra Black Maskara kullananlar

Bakın aynen şu şekilde.
İlk aşaması kirpikleri ayırıp uzatıyor. İkinci aşamada ise hacim  ve dolgunluk var. Bana kalırsa vaatlerinin tamamını yerine getiren bir maskara. Kirpikleri kalıp gibi sert hale getirmiyor olması da çok mutlu eden özelliklerinden.
Bu maskarayı farklı da kullandım ben. Aşamaları tek başına da kullandım onun dışında birinci kademeyi ikinci sırada da kullandım.  Bana kalırsa bunların içinde en iyi performansı önce volume bölümünü ilk kata uygulayarak aldım. Ardından high definition bölümü uygulandığında kirpikler daha iyi taranıyor.
Beyu Double Identity Ultra Black Maskara

Fotoğrafta önerilen uygulama ile kullanılmış halini görüyorsunuz. Yine herhangi bir makyaj yok kapatıcı far kullanmadım. Sanki biraz daha tarasaydım daha iyi olacaktı gibi ya neyse. Sonucu oldukça sevdim.
BeYu ürünlerini Hobi Parfümeri'den alabileceğinizi biliyorsunuz değil mi?
Aynı ürünün videosunu izlemek için işte tam burayı tıklayabilirsiniz.
Blogumu hala takibe almadıysanız pc için sağ tarafta, mobil için altta göreceğiniz "izleyiciler" kısmından takibe alabilirsiniz. Yeni bir yazıda görüşmek üzere. 
Sevgiler"Beyu Double Identity Ultra Black Maskara" için 8 yorum:

 1. bana göre değil ama tanıtım için teşekkürler.

  YanıtlaSil
 2. hacimli göstermesi tam istedim gibi tanıtım için elinize sağlık

  YanıtlaSil
 3. Beyu beuty queenn volume mascarayı da tavsiye ederim����

  YanıtlaSil
 4. Hacimli, yoğun ve doğal kirpikler istiyorum kesinlikle.. güle güle kullanın.. Ben de ilk fırsatta beyu double identity balck maskarayı deneyeceğim..
  Sevgiler..

  YanıtlaSil
 5. Beyu double maskara ile hobi parfümeri sayesinde tanıştım. Son sıkça deniyorum ve iki aşamalı kullanım şekli çok eğlenceli :) Şu an için sevdiğimi söyleyebilirim.

  YanıtlaSil
 6. biraz da hacim verseymiş tam olacakmış sanırım...

  YanıtlaSil
 7. Beyu double identity ultra black maskara kullanıp, deneyimlediğin fotoğraflarda oldukça başarılı buldum. Beyu double maskara tam benlik. Çift fırça özelliği de güzel. Sağlıkla iyi günlerde kullan ablam.

  YanıtlaSil
 8. Uygulamayı bizzat görmek istedim ve Youtube'daki videoyu izledim. Beyu Double identity ultra black maskara vaad ettiklerini yerine getirmiş bence. Çift fırça olayı da hoş ve ilginç.

  YanıtlaSil