Farmasi Glossy Oje Fr10 Violet


Bugün Farmasi Glossy Oje Fr10 Violet ile geldim. Renk gördüğünüz gibi violet yani oje ve rujlarda ben benim en sevdiğim renk. Bu renk kaç ruj ve ojem var inanın bilmiyorum. Neyse biz geçelim Farmasi Glossy Oje Fr10 Violet'i incelemeye.

/farmasi-glossy-oje-serisi

Gördüğünüz gibi muhteşem bir renge sahip bu oje. Farmasi Glossy Oje Serisi'nin en önemli vaadi 7 güne kadar kalıcılık. Hatta bir Farmasi temsilcisinin sitesinde top coat ile 15 gün dayanabilir diye yazıyordu. Ben daha öyle bir oje görmedim kullanmadım tabi o ayrı. 
Bu ojenin yapısı fazla akışkan değil, fırçası da uygulama için gayet uygun. Ve gördüğünüz gibi parlak bitişi var serinin adından da anladığınız gibi, sim değil tabii.

Sadece sağ elime top coat kullandım sol elime kullanmadım. İki türlü de kalıcılığı kontrol etmek istedim. Çok fazla top coat insanı değilim bu arada belirtmiş olayım. Kalıcılığına dönelim; top coat sürdüğüm tırnaklarım 3.gün soyulmaya başladı, sürmediğim tırnaklarım ise 2.gün bitiminde. Yani bende öyle 7 gün 15 gün filan kalmadı. Bu benim için önemli mi? Tabii ki hayır! Yeri geliyor her gün ayrı oje kullanıyorum ancak hafta başı ojeyi sürüp mesai günleri bitene kadar aynı ojeyi kullanmak isteyenler var, bunu bildiğimden bu detayı vermek istedim.
Kuruma hızı normal, çıkarırken de tırnak etlerine parmaklara filan bulaşmıyor. 

/farmasi-glossy-oje-serisi

Farmasi Glossy Oje Fr10 Violet hakkında söyleyeceklerim sanırım bu kadar.  11 ml olan Farmasi Glossy Oje serisinin fiyatı normalde 10 lira. Ancak şu sıralar 4,90 gibi bir fiyata satıldığını gördüm bir sitede, yani indirimdeymiş.
Siz bu seriden oje kullandınız mı?
Farmasi üyesi olmak için bana Instagram hesabımdan ulaşabilirsiniz.
Yeni bir yazıda görüşmek üzere. 
Sevgiler


"Farmasi Glossy Oje Fr10 Violet" için 10 yorum:

 1. Bayılıyorum ojede bu tonlara. Sende de çok güzel durmuş..

  YanıtlaSil
 2. Ben kullanmadım ama bunun rengi muhteşem. Farmasiden bir dahaki alışverişte bu ojelere bakayım.

  YanıtlaSil
 3. renk çok güzel ama elim gitmez benim bu mevsimde :-))

  YanıtlaSil
 4. bu kadar uzun süre kalıcılık vaadeden hiçbir oje zaten kalmıyor . Benim için max 3 gün kalması yeterli zaten. Renk çok güzel , bu tonları ben de çok seviyorum.

  YanıtlaSil
 5. Mor ask gıbı hemıde patlıcan moru !!

  YanıtlaSil
 6. Harika görünüyor çok yakışmış :)

  YanıtlaSil
 7. Harika bir gece rengi.. Çok canlı duruyor. Öyle günlerce kalmasına bence de hiç gerek yok. Kıyafete veya günlük ruh haline göre değişiklik yapmak daha iyi olur.. Ama Farmasi glossy oje Fr10 violet'i sevdim mi? Evet sevdim. Güle güle kullanın...

  YanıtlaSil
 8. Ojenin rengini çok sevdim. Farmasi gossy ojeyi güle güle kullanın.

  YanıtlaSil