Farmasi Matte Quick DryYine bir oje ile geldim Farmasi Matte Quick Dry ojeden bahsedeceğim kısaca. Rengi ise MT02 Mocha Cake. Güzel bir kahve, tam mat! Daha önce Farmasi ojelerin bir çok serisini denemiştim ama Matte Quick Dry serisinden bu ilk deneyimim.

Ojenin vaatleri hakkında çok bir bilgiye rastlamasam da adına baktığımızda mat ve hızlı kuruyan bir oje olduğu görülüyor, biz de buna göre değerlendirelim ve fotoğraflarla destekleyelim.


Ojenin fırçası bildiğimiz Farmasi fırçası, fazla kalın olmayan orantılı. Tam mat bir oje, rengi de gördüğünüz gibi kahve, tam bir kahve. Kuruma hızı gerçekten iyi. Siz serçe parmağınızdan sürmeye başlıyorsunuz, baş parmağa geldiğinizde serçe parmak kurumuş oluyor. İkinci katı uyguladığınızda da bu durum değişmiyor. Farmasi Matte Quick Dry ojenin kalıcılığı da çok başarılı. 4.gün kendim çıkardım o güne kadar hiç bir bozulma olmadı görüntüde. 

Bu ojenin tek bir kötü yanı var. Diğer renklerinde de aynı mı bilmiyorum ama kaç kat olursa olsun tırnağınızda bir doku bozukluğu varsa olduğu gibi gösteriyor. Yani oje altına baz sürmeniz lazım böyle bir durum yaşamamak için.Farmasi Matte Quick Dry fiyatı 4.5 lira gibi. İnstagram'dan bana ulaşarak siz de Farmasi ekibime katılabilir, Farmasi ürünlerini çok daha uygun fiyata alabilirsiniz.
Sevgiler"Farmasi Matte Quick Dry" için 4 yorum:

  1. Rengini gerçekten çok beğeniyorum. Farmasi ojeleri seviyorum ama bu seriyi kullanamadım:(

    YanıtlaSil
  2. matlığına, rengine bayıldım. tırnaklarına nazar değdirdik gene :(

    YanıtlaSil
  3. Mat ojeleri seviyorum ben de ama bu renk pek benlik değilmiş :)

    YanıtlaSil