Touzla Termal Yüz ve Vücut ToniğiMerhaba

Touzla Termal Yüz ve Vücut Toniği hakkındaki deneyimimi paylaşmak için buradayım. Uzunca bir süredir deneyimliyorum şimdi sizinle paylaşma sırası.

Artık bir çoğunuz biliyor toniklerle aram fazla iyi, doğal olanları ise fazla seviyorum. Bu termal yüz ve vücut toniğini de aynı hevesle kullanmaya başladım.

Ürün 200 ml plastik pompalı ambalajda. Ambalaj şeffaf bu sebeple içini görebilmek iyi bir özellik. Ayrıca içinde son bir parmak kalana kadar da pompası gayet güzel işimi gördü.

%100 doğal olduğu söyleniyoru ürünün sitesinde. Sülfat, magnezyum, kalsiyum, potasyum, demir, çinko minerallerine sahip içeriği. Vaatleri arasında cildi beslediği temizlediği ve nemlendirdiği belirtilmiş.

Ben de cildimin günlük temizliğinde veya makyaj temizleme sonrası kullandım bu ürünü. Temizleme hünerini gayet başarılı buldum, cildin nefes aldığını hissettirdi bana. Cildim çok kuru olduğu için özellikle yanak bölgesi, endişelerim vardı gerer mi cildimi diye ama bunu da yaşamadım hiç. Baskın kokusu olan bir ürün onu da hemen yazayım. Güzel bir koku itici değil.

Ürünü yüzümüzde dekolte bölgemizde ve tüm vücudumuzda kullanabiliyoruz. İsminden de anlaşılacağı gibi hem tonik hem de termal su niyetine kullanıyoruz, durulamıyoruz.  Benim kullanımım ise sadece pamuk yardımı ile tonik niyetine oldu. Termal su olarak yüze püskürtüp kendi kendine kurumasını beklemek lazım ama ben bu şekilde uygulayamadım. Biliyorsunuz kokuları fazla alıyorum ve bu durumda da ciddi rahatsızlık yaşıyorum. O sebeple de pamuk üzerine püskürterek cildimi temizleme işleminde kullandım. Peloid yüz ve vücut maskesi de en yakın zamanda blogda olacak. 

Kısacası ben çok iyi anlaştım, Touzla Termal Yüz ve Vücut Toniği tekrar alabileceğim bir ürün oldu. Aslında o baskın koku biraz daha hafiflese daha mı iyi olur onu bilemedim.
Yeni bir yazıda tekrar görüşmek üzere.
Sevgiler


"Touzla Termal Yüz ve Vücut Toniği" için 5 yorum:

 1. Ben de kokusunu fazla buldum, gerginlik de yaptı. Yağlı ciltli bir arkadaşıma verdim kalanını, o çok memnun :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. AA bana genelde gerginlik yapar tonikler, özellikle yanak bölgesinde ama bu yapmadı. Kokusu olmasa tam puan aırdı benden

   Sil
 2. Kokusunu çok beğendim ben aslında ama bende acayip sivilcelenme yaptı. Şu sıralar tekrar deneyeceğim :*

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Acaba çıkmak üzere olan sivilceleri mi coşturdu. Tekrar denediğinde deneyim sonucunu bekliyorum mutlaka

   Sil