Gün Evinizde Başlar Hüzün Sarısı'nda Devam Eder...

Sleek Oh So Special Far Paleti

sleek-oh-so-special


Merhaba

Rengarenk bir yazı ile buradayım bugün. Sleek Oh So Special Far Paleti ile güne renk getirelim biraz.
Yazısını yazmakta geciktiğim bir palet ürün Oh So Special farkındayım. Aldığımda fotoğraflarını çekmiştim. Ancak nasıl olduysa swatclarının olduğu kareler kayboldu. Hangi ara nasıl sildim farkında değilim. O sebeple de biraz gecikti yazısı özür diliyorum bekleyenlerden.

Gelelim palete. 12 ayrı renk var içerisinde bir de aplikatörü. Ancak kendi fırçalarım alışık olduğumdan daha pratik ve verimli geliyor bana. Sleek far paletleri içerisinde ilk olarak aldığım palettir Oh So Special, bunun sebebi ise hem ışıltılı hem mat farların olması. Genel anlamda mat renkler tercih ediyor olsam da ışıltılı, sedefli simli olanları da ara ara kullanıyorum.
Paletteki renkler 7 mat 5 ışıltılı. Renklerin isimleri ile swatchlarına geçelim hemen.Renklerin bazılarında pigment oldukça iyi, bunun tam tersi olan da var. Renklerin bazıları hakkında da biraz bilgi paylaşayım; mesela ilk sıradaki Bow oldukça zayıf pigmentli, onun yanındaki organza bronz tende başarılı bir aydınlatıcı olarak kullanılabilir:) The mail ve boxed en sık kullandığım renkler oldu. İkinci sıradaki noir ve birinci sıradaki glitz ve celebrate pigment anlamında çok başarılı.

Tozutma derseniz çok az diyebilirim. Kalıcılık ise bir far bazı ile gün boyu. Işıltılı renklerin albenisi, içindeki mika parçacıkları ile alakalıymış. (burada bilmeyenler için ekleyeyim; mika parçacıkları mineral makyaj ailesinden).

Ürünün hayvanlar üzerinde test yapılmadığını ve Sleek ürünlerinin Gratis Mağazaları'nda satıldığını da hatırlatarak fiyata geçeyim. Ben aldığımda indirimi beklememiştim ve sanıyorum 55-60 lira gibi bir fiyatı vardı ama Sleek paletlerden ikincisini indirimde almıştım 29 lira yine yanlış hatırlamıyorsam. Onu henüz denemeye başlamadım mutlaka detaylarını yazacağım ilerleyen zamanlarda.
Sizler markanın paletlerini kullandınız mı? Fikriniz nedir?

Yeni bir yazıda görüşmek üzere.
Sevgiler


6 yorum:

 1. Bu paletler çok güzel sunset renginde gözüm var :))

  YanıtlaSil
 2. Tengo esta paleta y me encanta!! Un beso

  YanıtlaSil
 3. Sleek paletler çok güzeller ben de sunset'i almıştım daha pek kullanmadım ama olsun bulunsun evde 😄😄

  YanıtlaSil
 4. Ben bu paleti Sleek ülkemizde yokken İngiltere'den arkadaşıma getirtmiş sonrada bendeki başka paletlerden bunu kullanmaya sıra gelmeyince elimden çıkartmıştım ama bence Sleek ürünleri indirim döneminde alınabilinecek en iyi performansa sahip ürünleri olan ender markalardan:)

  YanıtlaSil
 5. Palette bulunan renkler tam benlikmiş.Çok beğendim renklerini.Güle güle kullanın💖

  YanıtlaSil

Blog Tasarım : Sosyal Medya Kafe
Hüzün Sarısı COPYRİGHT © 2014 TÜM HAKLARI SAKLIDIR.