Defans Sinek Kovucu Vücut Losyonu

defans-sinek-kovucu


Merhaba

Geç kavuştuğumuz yaz mevisiminde en çok ihtiyacımız olan ürünlerden biri ile geldim. Defans Sinek Kovucu Vücut Losyonu.
Geçen yaz denemiştim markanın bu ürününü, bu yaz da aynısını aldım. Evde küçük çocuk olunca deneme yanılma durumuna hiç girmek istemedim.

Daha önce de farklı sinek kovucu ürünler kullanmıştım krem veya losyon şeklinde, onlar da görevlerini yerine getirmişti ama hali hazırda Defans Sinek Kovucu kullanıyorken sizlerle paylaşmak istedim.

100 ml olan bu ürün plastik spray formunda. Yarı şeffaf şişesi var ve ürünün ne kadar kaldığını takip edebiliyorsunuz.
Vaatlerinde 6 saat koruduğu söylenmiş. Karasinek, kene veya sivrisinek gibi haşereler için koruyucu kalkan oluşturduğu giysilerde leke yapmadığı da belirtilmiş.
defans-sinek-kovucu-vucut-losyonu
Resim yazısı ekle

Defans Sinek Kovucu Vücut Losyonu 2 yaşından büyük herkes için uygun arkadaşlar. Güneş yağı ile birlikte kullanılabiliyor, gün ışığı ve güneşte etkisini kaybetmiyor.
Haşerelerin hedef aldığı bölümlere püskürtüyoruz ve elimizle yediriyor hafif masaj yaparak. 
Bizim evde en çok küçük oğlum ve eşime gelirler. Hele küçük oğluma gelmek değil, hücum ederler tam tabirle. O sebeple benzer ürünleri her yaz kullanırım. Sivrisineklerin daha çok sıfır (0) kan gruplarına geldiği söylentilerini de oğluma hücum etmeleri sebebi ile ben de onaylamış bulunuyorum.:) Bir de kırmızı ve siyah giyilmemeliymiş onu da şuraya yazayım.

Defans Sinek Kovucu Vücut Losyonu genel anlamda sevdiğim ve işe yarayan bir ürün olduğunu söyleyerek yazımı burada noktalayayım. Yeni bir yazıda görüşmek üzere.
Sevgiler
"Defans Sinek Kovucu Vücut Losyonu" için 5 yorum:

 1. Ben de yeşilini yıllardır kullanıyorum

  YanıtlaSil
 2. Ya ben bunun kokusunu hic sevmedim. Cok ilac kokusu aldim ve acikcasi cocuklara uygulamak istemedim. Su bocek ilaclari gibi kokuyo sanki. Yani zarar verebilir dusuncesi olustu. Bu yuzden lavanta yagini deneyecegim. 😘😘

  YanıtlaSil
 3. Denizin rüzgarından faydalanmak istediğim için yaz mevsiminde 7/24 odamın camı açık oluyor. Geceleri bilgisayarda film izlerken sineklerin hücumuna uğruyordum. Bu ilacı aldım ama diğer arkadaşın dediği gibi ilaç gibi koktuğundan ön yargılı olarak kullandım. Ama şimdi her gece sürüyorum :) Etkisi 3-4 saat sürüyor ama olsun :)

  YanıtlaSil
 4. Bana pek sinek gelmez ama oğlum küçükken resmen yerlerdi çocuğu çok kullanırdım bunlardan 😊

  YanıtlaSil