HC Care Cilt Bakım Ürünlerihc-care-cilt-bakim-urunleri-lansmanı

Merhaba

Hc Care Cilt Bakım Ürünleri bugün blogumda sizlerle. Biliyorsunuz 10 Aralık tarihinde tanışmıştık markanın yeni ürünleri ile. Etkinlik yazısını tam burada yazmıştım. bugün de ürünlerin bazı özelliklerinden bahsedeceğim.

Youtube kanalıma konu ile ilgili bir video çekip ekledim onu da yazımın sonunda sizlerle paylaşacağım. Şimdi Hc Care Cilt Bakım Ürünleri'nin dikkatimi çeken ve beni heyecanlandıran birkaç özelliğinden bahsetmek istiyorum. Mümkün olduğunca kısa geçeceğim, ürünleri deneyimledikçe her birine ayrı bir yazı hazırlayacağım.

Ürünlerin ortak özellikleri; dermatolojik olarak test edilmiş olması, alerjenik olmaması, silikon paraben içermemesi, hayvanlar üzerinde test edilmiyor olması. Tıpki markanın saç ürünlerinde olduğu gibi.

İçeriklerine baktığımızda, hiç aklımda yokken bana video çektiren özellikleri görüyoruz. Nedir bunlar?

Argireiline kırışıklık karşıtı peptit. Argireline, ince çizgiler derin kırışıklıklar üzerinde etkisi olan bir madde. Botoksa alternatif olduğu söyleniyor. Mesela Dr. Mehmet Öz bu içerikle ilgili %10 civarı kullanılması gerekiyor diyormuş. Bugüne kadar en fazla %13 kullanılmış. HC Care cilt bakım ürünlerinde ise %15 kullanılmış ki bu benzer ürünlerde çok iyi bir oran. %10 içeren ürünlerle tester yapılmış 15 gün sonra kırışıklık derinliklerine %17 azalma gözlemlenmiş. Bunu da belirteyim. Kadınlar üzerinde yapılmış bu test ve günde iki defa uygulanmış ürün.

Diğer bir dikkatimi çeken ise Yeniden Diriliş Bitkisi (Resurrection plant) Bu bitki, 100 yıl boyunca kuru ot olarak sürüklenip, ilk yağmur damlasında kök salan ve yeşeren tek bitki. Ve ülede sadece Hc Care cilt bakım ürünlerinde mevcut ne kadar ilgi çekici ve ümit verici değil mi?

Markanın cilt bakım ürünlerinde oldukça fazla çeşit var. Temizleme grubu, anti aging, leke karşıtı, göz çevresi, güneş kremi gibi. Ben deneyimledikçe sizlere tek tek anlatacağım; bendeki etkilerini ve ürünlere ait bağımsız özellikleri. 

Bu arada atlamadan belirteyim temizleme ve nemlendirme ürünlerinin tamamında cilt tonu dengeleme var. 

Şimdilik bu yazı ön bilgi yerine geçsin, detayları uygulama yaptıkça size sosyal medya hesaplarımdan aktaracağım. Deneyim sonuçları ise yine blogda olacak. 

Son olarak lansman gününden bir fotoğraf ve konu ile ilgili çektiğim videoyu sizlerle paylaşayım. Tekrar görüşmek üzere 
Sevgiler

Ayşenur Yazıcı ve Asena Değerli ile birlikte


"HC Care Cilt Bakım Ürünleri" için 17 yorum:

 1. Oldukça güzel bir ürüne benziyor. 100 yıl kuru ot olup da bir yağmur damlasıyla kök salan bitki çok ilginç gerçekten.Aslında bu tarz ürünlere çok fazla inancım olmasada siz böyle bahsedince, deneyimlerinizi merakla bekliyor olacağım. Sevgilerimle

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de hevesle sonuç bekliyorum, paylaşacağım burada inşallah

   Sil
 2. Nihal çok iyi oldu bu yazın içindekiler ve etkileri konusunda benim de markadan beklentim yüksek açıkçası bakalım yılbaşı sonrası başlarım kullanmaya artık 😊

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. şu günlerde başlayacaktım aslında ama kocaman bir uçuk çıktı bekleyeceğim biraz daha

   Sil
 3. Videoyu da izledim. Dedigin gibi benim de bir plan dahilinde hareket etmem gerek, tekrar tesekkür ediyorum :)

  YanıtlaSil
 4. Ben kullanmaya basladim bakalim ...simdilik cok iyi gidiyor 1 ay sonra yuzumdeki degisimi gormek umidiyle ...

  YanıtlaSil
 5. Görüşlerini bekliyoruz ☺

  YanıtlaSil
 6. Ben de sonuçları merakla bekliyorum, iyi olacak gibi görünüyor :)

  YanıtlaSil
 7. nerede satılıyor bu ürünler sitesinde yok

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sitesinde satış başladı Belgin Hanım www.hccare.com

   Sil
 8. Yanıtlar
  1. Merhaba
   Ürünlerin isimlerini arama bölümüne yazarak sonuca ulaşabilirsiniz.
   Sevgiler

   Sil