Ayşegülle Makyaj Baby ShowerMerhaba

Geçtiğimiz hafta sonu Ayşegülle Makyaj Baby Shower partisine katıldım. Bu yazımda size biraz o günden bahsetmek istedim.

İşin açığı partiye bir gün kala ciddi bir sorun yaşadım ve hatta Ayşegül'e 'gelemeyebilirim' mesajı bile yazdım. Korkunç bir baş dönmesi, bildiğiniz uçuyordum. Parti sonrası gittiğim doktorda B12 vitamin eksikliği ve kan şekerimin yerlerde olduğu bilgisini alarak sorunu bulmuş oldum. Şimdi çözüm ile uğraşıyorum.
Gelelim bebek partisine. Daha önce benim Hüzün Sarısı 2 Yaşında  etkinliğimi yaptığım Radisson Blu Conference&Air Istanbul Hotel'de ve yine aynı salonda bir araya geldik Ayşegül ve diğer davetlilerle.
Kalabalık bir ortamdı. Tanıdığım blog yazarı arkadaşlarım dışında ilk defa gördüklerim de oldu, tanıştık. Ayrıca Ayşegül'un yakınları da davetliler arasındaydı.
Organizasyondaki görselleri Bebekoshh hazırlamıştı ve çok hoştu. Özellikle renk seçimi ve kombini sevdim. Kız bebek olacak diye pembe bir ortam yoktu bu defa. (pembe severler en sonunda düşman olacak bana)
Bebekoshh sahipleri anne ve kız, oldukça cana yakın ve samimiler. Buradan İrem Hanım ve Berrin Hanım'a selamlarımı gönderiyorum. Yani 'biz işimizi yaptık, hadi gidelim' şeklinde değil, ortama ve sohbete katılarak bizlerle geçirdiler günü.
Ayşegül artık karnı burnunda, buna rağmen özenle hazırlanmış. Daha önemlisi konukları ile tek tek ilgilendi, bu da gözümden kaçmadı. Kıyafeti de ortamın rengine uyumlu ve abartıdan uzaktı, yani tam benlik. Düz ve sadeliği o kadar seviyorum ki kıyafetlerde. Mesela ben bir bebek partisi yapsaydım elbisem kesin siyah olurdu. Yasemin duymasın:))
Çocukların çok sevdiği balonlar bol miktarda her yerde vardı. Özellikle şeffaf olanlar benim oğlumun çok dikkatini çekti ve bir süre onu oyaladı, sadece bir süre:) Fotoğraf çekimleri için hazırlanmış nostaljik köşeyi atlamamam lazım, çok iyi düşünülmüştü. Ve silindir şeklindeki sütunlar.
Organizasyonun farklı sponsorları da vardı. Bir sonraki yazımda da onlardan bahsedeceğim size.
Tüm güzel dileklerimiz yolda olan prenses için. Sağlıkla gelsin, sağlık huzur ve başarı ile büyüsün.
Son olarak Ayşegül kızına isim arayışında olduğunu söylemişti. Benim bir kızım olsaydı birkaç seçenek vardı aklımda onları buraya yazayım. Belki bir tanesi hoşuna gider:)
İris, Nur, Ela ve Ayşegül:))

Sevgiler.


"Ayşegülle Makyaj Baby Shower" için 20 yorum:

 1. Çok güzel bir gün olmuş sağlıkla kucağına alsın :) Bana da ziyarete beklerim :*

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İnşallah canım.
   Elbette geliyorum ziyarete, yorum yazamasam da yazılarını atlamadan okurum.

   Sil
 2. Sağlıcakla kucağına alsın, sevgiler.

  YanıtlaSil
 3. Çok güzel ve keyifli bir gün olmuş.))

  YanıtlaSil
 4. Hasta mıydın o gün geçmiş olsun neyse en azından teşhis konmuş çaresi var 😊😊

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hem de nasıl... evet en azından durum belli:)
   Çok teşekkür ederim

   Sil
 5. Çok geç kaldın okudum bile yazıyı �� Siyahmı ,görürsün bak giydirecegim sana bir gün en renkli elbiseyi �� Hatta kırmızı evet cart kırmızı olabilir �� Çok güzel bir partiydi . Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Ayşegül'ün, öpüyorum senide ��

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sırf senin için alakasız bir yer bile olsa o şekilde giyineceğim söz veriyorum Allah izin ve ömür verirse

   Sil
 6. Ne güzel bir gün oldu canım.Bu vesileyle tekrar görüşmüş olduk...

  YanıtlaSil
 7. Ne güzel olmuş parti,sağlıkla gelsin :)

  YanıtlaSil
 8. Allah analı babalı büyütsün şimdiden :)

  YanıtlaSil
 9. büyük geçmiş olsun, B12 çoğumuzun ortak sıkıntısı galiba.. Babyshower partileri çok keyifli oluyor, şimdiden sağlık, mutluluk diliyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim. Ben çok sağlıksız besleniyorum sanırım bunun etkisi de var.
   Amin inşallah :)

   Sil