Hc Care Dual Action Çift Fazlı Makyaj Temizleyici

hc-care-dual-action-makeup-remover


Merhaba

Hc Care Cilt Bakım Ürünleri ile ilgili deneyim yazılarıma başlıyorum efendim. İlk yazım Hc Care Dual Action Çift Fazlı Makyaj Temizleyici.
Daha önce ürünleri genel olarak tam buradaki videomda anlatmıştım. 
Şimdi gelelim ürüne. Bildiğimiz çift fazlı ürünlerde olduğu gibi su ve yağ bölümlerinden oluşuyor. Waterproof makyajların çıkarılmasında iddialı olan bir ürün. Göz ve dudak makyajı temizlenmesinde kullanılıyor. İddiaları arasında cildi yağlandırmaması ve canlı tutması da var. 
Hc Care Dual Action Makeup Remover için kullanım önerisi ise diğer çift fazlı ürünlerde olduğu gibi iyice çalkalayıp bir pamuk yardımı ile ilgili bölgeleri silmek, temizlemek.

Benim deneyim sonucuma gelelim. Uzunca bir süredir deniyorum. Yazısını yazmaya karar verdiğimde ise son bir deneme ve tuttuğum diğer notlarla karşılaştırma yapmak için bir gözüme far bazı ile pigmenti yüksek far ve waterproof bir maskara eyeliner kullanarak makyaj yaptım. Diğer gözüme baz olmadan orta pigment bir far, goz kalemi ve suya dayanıklı olmayan bir maskara ile makyaj yaptım. İlk günden bu yana da birkaç çeşit dudak ürünü temizlemekte kullandım. Suya dayanıklı olmayan tüm ürünlerde kısa sürede temizlik sağladı. Diğerlerinde ise biraz daha uğraştırsa da gayet net temizledi. Kullandığım tüm dudak ürünlerinde hiç sorunsuz temizlik sağladı. Hatta daha önce yazısını yazdığım ki benim için en kalıcı, zor çıkan rujlardan biri olan Loreal İnfallible 24 Saat Kalıcı Ruj bile sorunsuz temizlendi bu ürünle. Yağlı bir his bırakmadı ve herhangi bir irritasyona sebep olmadı.
Bu çift fazlı makyaj temizleyici kullanılırken dikkat edilmesi gereken bir durum var onu da belirteyim. İyice çalkalayıp kullandıktan sonra, yeniden kullanmak istediğinizde birkaç saniye bile geçmiş olsa tekrar çalkalamanız lazım çok çabuk ayrışıyor yağ ve su.
Şimdi göz yakıyor mu sorusu gelecektir. Daha evvelki bir göz makyajı temizleyici ürün yazımda da belirttiğim gibi, gözlerimizde kullandığımız maskara eyeliner gibi ürünlere göre değişkenlik gösteriyor makyaj temizleyicinin göz yakma durumu. Mesela Sheida maskarayı çıkarırken gözüm hafif yandı ama Essence maskarayı çıkarırken hiç yanma olmadı.
Gelelim içerik konusuna.Korktuğumuz ve sevmediğimiz bir çok kimyasal bileşen bu üründe yok. Zorlu ve akma yapmayan ürünler için hazırlanmış kozmetik temizleyicilerinde olması gereken bir iki tane madde var sadece. Buna rağmen birçok benzer ürün içeriğinden daha masum.
Ürün 150 ml. Şu sıralar sitede indirimde. Normal fiyatı 40 lira ancak indirimli fiyatı 28 lira. Eğer böyle bir ürüne ihtiyacınız varsa denemenizi öneririm, özellikle bu fiyatla. Üstelik kargo ücretsiz. 
Yeni bir yazıda görüşmek üzere.
Sevgiler


"Hc Care Dual Action Çift Fazlı Makyaj Temizleyici" için 12 yorum:

 1. Temizleyicim bitmek üzere çokta memnunum ama yeni ürün açlığı 😂 Bu ürüne bakıp duruyordum, bir iki yorum sonra karar verip alayım bakalım.

  YanıtlaSil
 2. HC kesinlikle kendini asti 😍 Benim aklimda tonigi var , makyajimi hindistancevizi yagi ile temizledigim icin artik bu tarz urunler kullanmiyorum ☺ Gule gule kullanin💜

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim. Hc Cilt Bakım ürünlerini denemeye devam ediyorum. Hepsi sırayla gelecek:)

   Sil
 3. hc nin cilt bakım ürünleri olduğunu da ilk sizden duymuştum zaten elimdeki temizliyicilerden çok memnun değilim bende bir ara bakayım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel bir lansman yapmıştı marka ve hep birlikte oradaydık:)

   Sil
 4. Rengi çok hoşmuş (maviyi çok seviyorum <3) :)) İçeriği ve etkileri çok iyiymiş elimdeki ürünler bittikten sonra mutlaka bakacağım, emeğinize sağlık <3 :)

  YanıtlaSil
 5. Çift fazlı temizleyicileri seviyorum bunu da en kısa zamanda deneyeceğim artık 😊

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Günlük makyajda performansı gayet başarılı waterproof ürünlerde zorlasa da zafer bizim oluyor:)

   Sil