The Balm Meet Matt(e) Nude Palet

meet-matte-nude-palet

Herkese Merhaba
Yeni bir ürün yazısı ile karşınızdayım. The Balm Meet Matte Nude Palet. The Balm paletlerin hepsini olmasa da çoğunu denedim ancak renk olarak, yapı olarak benim zevkime hitap edebilen bu palet gibisine rastlamadım. 9 renkten oluşan bir palette her rengini kullanır mı insan? Evet ben kullanıyorum bu paletin her rengini.
Farklı paletlerde denemek amacı dışında hiç elimi sürmediğim renkler var, mutlaka sizin de öyledir. Ama Meet Matt(e) Nude palet bu anlamda çok doyurucu. Bir de Trimony var onun renkleri de hoş ama bunun kadar değil. Tabi övgülerim kendi zevkimle alakalı. Kolay kolay bir ürünü de övmem bilirsiniz:)
Şimdi biraz özelliklerinden bahsedip fotoğrafları paylaşacağım sizinle. Fotoğraflar ışık sorunum yüzünden istediğim gibi olmadı ama en kısa zamanda tazeleyeceğim. Bir an önce yazmak istedim elimdeki The Balm Paletlerini artık.
Meet Matte Nude Palet alıştığımız The Balm ambalajında. Enerjili tasarım diyorum ben bu ambalajlara. Sağlam karton koruma ve dış zarf aynı. Yine aynası var palet boyutunda. Fırçasız bu palet onu belirteyim. Zaten elimizin alıştığı fırçalardan vazgeçebiliyor muyuz? Hayır. Ben sadece deneme amaçlı benzer paletlerin içinden çıkan aplikatör fırça vs kullanıyorum bilgi verebilmek için.
Adından da anlaşılacağı üzere mat farlar bunlar ve nude, yani en sevdiğim:) Fotoğraflarda az pigment varmış gibi görünebilir ama değil. Baz uygulamadan tek hamle ile uyguladım koluma. Baz ile duruşları muhteşem. Baz olmadan da kullandığım oluyor. 
Yine baz olmadan günün sonuna doğru hafif kaybolma dalgalanma olsa da, baz ile gün boyu nasıl uyguladıysanız o şekilde kalıyor. 
Tozutma sorununa gelince; biliyorsunuz her far paletinde en az bir tanesi kendini talk pudrası zanneder:) Bunda da Matt Malloy o kadar olmasa da hafif asi. Baz ile dizginlemek mümkün.
Dediğim gibi her rengi çok sevdim ama özellikle son sıranın dibini her an görebilirim. 
Şimdi fotoğraflarla baş başa bırakıyorum sizi.
Bu arada bu paleti çok sevdim, en sevdim derken, The Balm'ın diğer paletlerini sevmedim anlamı çıkmasın. Nude Tude ve Voyage Holiday'nin yazıları da gelecek. California Paleti zaten yazmıştım. Okumak isteyenler ismin üzerine tıklayabilir.
The Balm ürünlerini Gratis Mağazaları'ndan alabilirsiniz. İndirimde yakalarsanız miss:)
Yeni bir yazıda görüşmek üzere.
Sevgiler

(en üst fotoğrafın renklerinin yazılı olduğu bölümü kareye almamışım, o sebeple kendim yazdım.)"The Balm Meet Matt(e) Nude Palet" için 24 yorum:

 1. Bayramın mübarek olsun güzel bayramlarr...

  YanıtlaSil
 2. Iyi bayramlar canim gercekten cok guzel bir palet en kisa zamanda denemeyi dusunuyorum. Esen kal ✋

  YanıtlaSil
 3. Güzel bir palet. Renkler çok kullanışlı. Güle güle kullan :)

  YanıtlaSil
 4. Güle güle kullanın The Balm'in paletlerini seviyorum Ama buaralar favorim Trimony 😍

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Trimony palette tüm renkler benlik değil ama bunun her rengini kendime uygun buldum ve kullanmaya devam ediyorum:)
   Teşekkür ederim:)

   Sil
 5. Balmın en ıyı paletlerınden birisi daha,guzel gunlerde kullanasın canım,
  iyi bayramlar...

  YanıtlaSil
 6. İyi bayramlar dilerim :) güle güle kullanın the balmın her paleti ayrı güzel.

  YanıtlaSil
 7. The balm ürünleri beni benden alıyor, bu ürün de ilgimi çekti teşekkürler, mutlu bayramlar :)

  YanıtlaSil
 8. Enerjili tasarim sevdim, mutlu bayramlar :)
  Ben the Balm alisverisi yapamiyorum elimde cok ürünü yok artik Türkiye´ye geldigimde alirim ama bunu mu Trimony paleti mi bilemedim, dediginiz gibi zevk isi ;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle sevk işi.Trimony palette de çok güzel renkler var ama bundaki tüm renkler benlik o anlamda da bir tık önde:)
   Teşekkür ederim:)

   Sil
 9. Ben Trimony'i daha çok sevdim, sanırım kiremit tonları daha çok olduğu için😊 Hem mat hem nude olunca çok kullanışlı oluyor ve gerçekten bu paletin her rengi kullanılabiliyor. Benim de en sevdiklerimden Meet Matt paletler😊

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tabi zevk ve ilgi meselesi her platformda renk olayı:)

   Sil
 10. Renkler cok güzel tam benlık bir dahaki indirime saklıyorumm :))

  YanıtlaSil
 11. ah sırf şu güzelim bordoları yüzünden balmın paletlerine ayrı bi sempatim var. elinize sağlık, güle güle kullanın. bu arada yazılaırnız blogger panelime düşmüyor, sol tarafran adınıza tıklayınca da blog hatası veriyor :( google a yazarak bulabildim, acaba benden mi kaynaklı bir sorun...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim:)
   Bilemedim ki:/
   hala devam ediyor mu acaba sorun?

   Sil