Ana Sayfa » , , , , » Büyüklerin Dünyası Özel Koleksiyon ile Ankara’da

Büyüklerin Dünyası Özel Koleksiyon ile Ankara’daDünya çapında 145 milyon adet satmış, yediden yetmiş yediye tüm zamanların en sevilen hikayesi Küçük Prens, 15 Ocak 12 Şubat tarihleri arasında Kentpark Alışveriş Merkezinde hayranları ile buluşacak. 265’ten fazla dile çevrilerek dünyanın en çok basılan kitapları arasında yerini alan “Küçük Prens”, Mors alfabesinden aynadan okunabilen versiyonlarına 170’den fazla çevirisi ile Ankaralılar ile buluşacak. 

Büyüklerin dünyasını anlatan “Küçük Prens” kitabının farklı çevirilerinden oluşan sergi, 15 Ocak saat 18.30’da gerçekleştirilecek açılış kokteyli ile kapılarını ziyaretçilerine açacak. Kokteylin ardından geçtiğimiz aylarda yayınlanan Küçük Prens filminin özel gösterimi ile devam edecek olan etkinlikte aileler çocukları ile keşfedilmemiş gezegene yolculuğa çıkacak. 

Küçük Prens’in barış dolu dünyasını Ankara ile buluşturacak olan Kentpark’ta, bir ay boyunca çeşitli etkinlikler düzenlenecek. Küçük Prens kitaplarının sergisinin yanı sıra çocuklar, Küçük Prens’in barış dolu dünyası ile buluşacak.*basın bültenidir*

0Yorum