Tony&Guy Sea Salt Spray (Deniz Tuzu Etkili Sprey)

tony-guy-deniz-tuzu-etkili-sprey

Merhaba

Tony&Guy Sea Salt Spray yani deniz tuzu etkili sprey deneyimimi anlatacağım bugün.
Saçlarıma kısa sürede doğal dalgalı şekil verebilmek benim için oldukça önemli, hele bir de denizden yeni çıkmış gibi o sevimli iri dalgalar vaat edilmiş ya. Bu sebeple güvendiğim bir marka olan Tony&Guy'ın Sea Salt Spray ürününü merak edip aldım. 
Saçlarda doğal ve dağınık dalgalar için, nemli veya kuru saça eşit miktarda sıkıyoruz ve şekil veriyoruz. 
Defalarca kullandım ve bir arkadaşımda da denedim daha iyi ve net bir sonuç yazabilmek için. Sonuç şu ki istediğimi alamadım, aradığımı bulamadım.
Nasıl mı? Nemli veya kuru saça yani iki türlü de kullandım. Olabildiğince bakımsız ve mat görünen saçlarla karşılaştım.Bari istediğim dalga olsaydı, o da olmadı :( Arkadaşımın saçları benden uzun, ona da denedik yazık ki onda da sonuç değişmedi.
Bizim saçlarım düz, belki de o sebeple iyi bir sonuç alamadık. Belki saçları dalgalı olanlar vaat edilen sonuca ulaşabilirler. Yalnız ürünün güzel tarafı kokusu bunu söylemeliyim.
Bendeki ürün 200 ml fiyatı 35-40 lira arası. 

tony-guy-denzi-tuzu-etkili-sprey
Fotoğrafta gördüğünüz gibi çeşit çeşit paraben içeriyor ürün. Biz Tony&Guy deniz tuzu etkili sprey ile anlaşamadık. Bu benim saçlarımın zor şekil alması ve kolay bozulması ile de ilgili olabilir. Saça ürünü sürüp bigudi ile sararak veya örerek bekletenler varmış. Ben bu şekilde denemedim. Sonuç olumlu olsa bile ürünün pratik olma özelliğini kullanmak istemiştim olmadı. Örerek veya sararak yıllardır şekilden şekile giriyor zaten saçlarımız öyle değil mi?
Sizler kullandınız mı bu ürünü? Sizde sonuç nedir? Veya saça kısa sürede doğal dalga veren bir formülünüz var mı? Paylaşırsanız sevinirim.
Sevgiler"Tony&Guy Sea Salt Spray (Deniz Tuzu Etkili Sprey)" için 7 yorum:

 1. Benim saçım daha ince telli olduğu için daha uzunken kullanmıştım fena olmadı ama çok çok iyi bir ürün de değil yani abartıldığı kadar :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben anlaşamadım hiç. Belki de beklentimin büyük olmasından kaynaklıdır bu memnuniyetsizliğim

   Sil
 2. Bende çok sevdim hafif ıslakken uyguluyorum ben üzerine tekrar kurutuyorum güzel ve doğal duruyor. Belki uygulamaya göre ve saç tipine göre değişebiliyor 😊

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yazımda da dediğim gibi saç tipi ile alakalı olabilir, evet:)

   Sil
 3. benim saçlarımda çok düz demekki bendede işe yaramayacakkk :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aslında düz saçı olup üründen memnun kalanlar da var:)

   Sil
 4. Ben geçen sene çok severek kullanmıştım. Bu sene bir kez daha boya yaptırdım ve saçım yıprandı. Şimdi kullanırken aynı şekilde sert saçlarım oluyor :(

  YanıtlaSil