Garnier Olia Saç Boyası Deneyimim

Garnier Olia Saç Boyası

Merhaba

Saçlarımla nasıl uğraştığımı bilirsiniz. Bir ara değişiklik olsun diye sürekli renk değiştir, sık sık fön çektir tabiri caizse canına okudum saçlarımın. Şimdi de bu saçları nasıl kurtarırım diye uğraşıp duruyorum.
Şu sıralar güzel sonuçlar alacağıma inandığım bir yağ kullanıyorum ama şimdi isim vermeyeyim zamanı gelince blogda yerini alacak bu sürpriz bakım yağı.
Saç boyları ile başım dertte bir türlü istediğim boyaya ulaşamıyorum. Daha önce şu yazımda da anlatmıştım. Öneri üzerine Garnier Olia Saç Boyasını denedim büyük umutlarım vardı ama olmadı...
Kokusuz olmasının (amonyaksız olmasından) ve siyah eldiven olmasının dışında beni cezbetmedi Olia. 5.25 Buzlu Kestaneydi tercihim. Bir hevesle boyadım saçımı. Umduğumdan çok daha koyu renk oldu saçım, çikolata kahvenin üzerine boyamıştım. Kuruduktan sonra ise daha vahim bir tablo vardı. Sanki saçlarımda bir tabaka oluşmuştu dolayısı ile de her tel kalınlaşmıştı sanki, oldukça bakımsız görünüyordu. Çok sert oldu saçlarım ve 15 günde kapatmaya çalıştığım beyazlarım gün yüzüne çıkmaya başladı. Bu arada çok genç yaşımda saçlarımda beyazlar oluştu benim.
Araştırdığımda Garnier Olia Saç Boyası'ndan çok memnun kalanları da okudum. "benim boyam artık bu" diyenler bile var. Demek sorun benim saçlarımda. Aklıma başka seçenek gelmiyor:)

Yukarıda dediğim gibi amonyaksız oluşu çok güzel, siyah eldivenine ayrıca bayıldım çünkü şeffaf eldivende boya lekeleri çirkin duruyordu görsel olarak bu çok iyi. Fakat sanıyorum ki ben bir daha Olia almam.
Ancak Garnier'in Color Naturals Saray Kolleksiyonu çok daha iyiydi. 
Bir ürün hakkında olumsuz şeyler yazmayı sevmiyorum ama memnun kalmadıysam bunu anlatmak zorundayım sebepleri ile. Tekrar belirtiyorum bu boya hakkında güzel yazılar da okudum ancak bende oluşan durum bu.
Sevgiler
"Garnier Olia Saç Boyası Deneyimim" için 8 yorum:

 1. Olia saç boyalarını ben seviyorum aslında. Diğer boyalarda cildim ve gözlerim çok acıyor. Ancak benim saclarima üç tüp boya gittigi için olia biraz pahali kaciyor. Renk olarak bilemem ama yapi olarak en iyi boyalardan bence olia.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yazıda belirttigim gibi memnun olanları okudum ancak benim saçlarıma iyi gelmedi.
   Sevgiler

   Sil
 2. Merhaba ,soslubademin blogerler kaynaşşın etkinliğinden geliyorum.
  Sitenizi takibe aldım banada beklerim.
  Bloğumun ilk çekilişinide başlattım ,sizide davet ediyorum.
  Sevgiler

  http://hobium.blogspot.com.tr/2014/10/hobium-blog-cekilisi-basladhaydi-sende.html

  YanıtlaSil
 3. benimde beyazlarımı kapatmadı bu boya ve sertleştirdi, Loreal İnoa Supreme'in üstüne tanımam amonyaksız boyada

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynı sonucu almışız sizinle. İnoa Suprem hiç denemedigim bir ürün, aklımda bulunsun
   Sevgiler

   Sil
 4. Benimde beyaz saçlarım var hayli fazla sizinle bu konuda görüşmek istiyorum facebook ya da mail veya mosk iletişime geçebileceğimiz bişey var mı?? Bana cevap verirseniz çok sevinirim. Benim mail adresim: yeliz_kutsi@hotmail.com

  YanıtlaSil