Ana Sayfa » , , , , , , » Blog Adıma Hazırlanan Kurabiyeler :))

Blog Adıma Hazırlanan Kurabiyeler :))

Merhaba yine ben :))

Bugün çok tatlı bişeyden bahsedeceğim Kurabiye Evi nin kurabiyelerinden. Yani butik kurabiye
Bir arkadaşım vasıtası ile Kurabiye Evi nin çekilişine katıldım ve şanslı isim ben oldum kurabiye kazandığım haberi geldi. Ama bunlar sıradan kurabiyeler değil hepsi özenilerek emek verilerek tek tek hazırlanan kurabiyelerden. Sayfa sahibi ile mesajlaştık iletişim bilgilerimi aldı bugün kargom geldi.
Kocaman bir kutu. Küçük oğlumla birlikte açtık işte bunlar çıktı


Hepsi tek tek özenle paketlenmiş, kurdelalar fiyonklar ve tabi ki benim blog ismim yazıyor her birinde. Sipariş verirken ne yazılması gerektiğini siz söylüyorsunuz Kurabiye Evi yazıyor. Her birinde Hüzün Sarısı yazıyor dedim ya, birinde daha farklıydı. Daha irice daha göze batan şekilde çalışılmıştı. 
İşin güzel tarafı bu şık ve lezzetli kurabiyeler o kadar çok kişiye nasip oldu ki mübarek gün. Şehir dışından gelen misafirimiz, annem kardeşim, büyük oğlumun uzaktan gelen arkadaşı ofis elemanları eşimin arkadaşı ve benim çekirdek aileme tabi ki :))
Boyut ve modeline göre fiyatı değişen bu kurabiyeler dediğim gibi çok lezzetli ve üzerinde size özel bişeyler yazıyor olması biraz şımarmanızı sağlıyor benim gibi.
Kendinizi şımartın arkadaşlar :)) 


"Blog Adıma Hazırlanan Kurabiyeler :))" için 12 yorum:

 1. Ne güzel bir hediye ,afiyet olsun canım...

  YanıtlaSil
 2. paylaşımınız için teşekkür ederim.. afiyet olsun..seve seve yaptım..blogunuza ve size sonsuz teşekkür ederim..

  YanıtlaSil
 3. hüzün sarısı... hem sakin hemde renkli bir blog.. kurabiye evinin admini olarak size çok teşekkür ederim... seve seve yaptım kurabiyelerinizi...renkli blogunuzda sönuk bile kaldı desem yeridir...
  her zaman istediğinizde ulaşabilirsiniz ..ne sekilde olmasına siz karar verebilir, istediğiniz tarihte teslim edilir..ilginiz için tesekkür ederim..Afiyet olsun:)

  YanıtlaSil
 4. Ben kurabiye konusunda çok beceriksizim. bunları görünce oldukça gaza geldim valla :)

  YanıtlaSil
 5. Hemen her gün sitenizi ziyaret ediyorum. Paylaşımlarınızı beğeniyorum.

  YanıtlaSil