Gün Evinizde Başlar Hüzün Sarısı'nda Devam Eder...

Neutrogena Hydro Boost Makyaj Temizleme MendiliMerhaba

Deneyip, notlarını aldığım ancak yazamadığım ürünlerin yazılaeını sizlerle paylaşmaya devam ediyorum. Bugünün ürünü Neutrogena Hydro Boost Makyaj Temizleme Mendili.
Makyaj temizleme mendillerinin ne kadar pratik olduğunu hatta bazen hepimizi ciddi bir yükten kurtardığını biliyoruz. Hani bazen 24 saatin size yetmediği günler vardır, kendinizi yatağa zor atarsınız yorgunluktan. Sonra yüzünüze neredeyse sabitlenmiş makyajınız gelir aklınıza. İşkencenin başladığı nokta. Yatağı zor bulmuşsunuz zaten, şimdi kim kalkıp makyaj temizleyecek dakikalarca?
Benim en çok böyle anlarımda koşup gelmiştir makyaj temizleme mendilleri. Bir de memnun kaldıysam, baş ucumda mutlaka olur.
Neutrogena makyaj temizleme mendilini görünce de bu anlamda çok sevindim. Uzunca bir süre deneyemedim, malum makyaj yapamıyordum. Sonunda denedim hatta bitirip yenisini aldım.
Önce vaatleri neler, size anlatayım. Suya dayanıklı maskarayı çıkarması ve cildi nemlendirmesi bana göre en iddialı vaatleri.Her türlü makyajı temizlemede bu mendilleri kullandım, gözlemledim. Genel anlamda görevini yerine getirdi. Kalıcı rujlarda da başarılı oldu ancak suya dayanıklı maskarayı temizlemekte zorlandım doğrusunu söylemek gerekirse, uğraştırdı beni. Hatta baktım olmayacak yine Neutrogena Deep Clean ile temizledim kalanlarını.
Bahsedilen ferahlık hissini ben de yaşadım, özelikle kuru olan yanak bölgemde rahatsızlık oluşturmadı gerginlik olmadı. Rahatsız etmeyen hoş bir kokusu var, kalıcı değil. Her gün waterproof maskara kullanmadığıma göre ve her gün makyajımı mendille temizlemediğime göre Neutrogena Hydro Boost Makyaj Temizleme Mendili benim tarafımdan kullanılmaya devam edecek. Yeni adığım mendilleri yanlış aklımda kalmadıysa 12 liraya aldım. Fiyatı da performansına göre iyi.
Yeni bir yazıda tekrar görüşmek üzere.
Sevgiler

9 yorum:

 1. maalesef waterprooflar bu mendillerle temizlenmiyor yaa:(

  YanıtlaSil
 2. mendiller tek başına makyaj temizlemeye kesinlikle yetersizler.. hele de ağır makyajı ben sadece kabasını alıyorum mendille kullandığım zaman gerisini misel su ya da makyaj temizleme sütü yapıyor :-))

  YanıtlaSil
 3. Bende beğenerek kullanıyorum.

  YanıtlaSil
 4. Öncelikle geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. Toparlanmanıza sevindim. Makyaj temizleme mendillerini ben de daha çok tercih ediyorum. Gerçekten büyük kolaylık sağlıyor. Sevgilerimle.

  YanıtlaSil
 5. Mendil kullanmayı pek tercih etmiyorum ama Neutrogena hydro boost u bulunduracağım evde, tavsiyelerine uyarak :)

  YanıtlaSil
 6. Bu tür ürünleri çok kullanışlı buluyorum, bakacağım teşekkürler :)

  YanıtlaSil
 7. Makyaj temizleme mendilleri bu konuda benim de en büyük yardımcım.Neutrogena markasının peeling ve yüz temizleme jellerini sevsem de bu makyaj mendilleriyle anlaşamadım ben...

  YanıtlaSil
 8. Neutrogena hydro boost makyaj temizleme mendilleri kullanım açısından çok pratik oluyor.

  YanıtlaSil

Responsive Blogger Tema Tasarım : Sosyal Medya Kafe
Hüzün Sarısı COPYRİGHT © 2014 TÜM HAKLARI SAKLIDIR.